Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is elő szokott forduln...

Veletek is elő szokott fordulni, hogy ki akartok írni egy kérdést, de mire eljuttok odáig, addigra elfelejtitek?

Figyelt kérdés

Gyakran megesik velem, hogy ki akarok írni egy kérdést, de amikor feljövök az oldalra sokszor látok érdekes kérdéseket és rákattintok egyre-kettőre (de van amikor csak szimplán az az idő elég ahhoz, hogy elfelejtsem, amíg feljövök az oldalra). Írok egy kisregényt és ki akarnám írni a kérdést, de elfelejtem, hogy mit vagy mivel kapcsolatban.

Veletek is elő szokott fordulni?


2011. jún. 4. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
oh demég mennyiszer..:DD
2011. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, és nekem napközben is eszembe jut sok kérdés, és mire idejutok, már olyan, mintha egy kérdésem se lenne.:(

18/L

2011. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy fogom fel néha, hogy azért felejtettem el biztos, mert nem volt annyira fontos és fölösleges lett volna kiírni. Vagy egyszerűen hülye vagyok... :D
2011. jún. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!