Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki ha nem cigizek?

Miért ciki ha nem cigizek?

Figyelt kérdés

15 vagyok.

ma matekórán az egyik csaj kérdezi h cigizek-e?

és amikor mondtam h nem lenéző pofát vágott és pffögött..

Nem iszok alkoholt se és még szűz vagyok.

Ennyire gáz ez??

Nem mintha jókislány lennék,de ezek vhogy kimaradnak nálam..:/


2011. jún. 3. 20:59
1 2 3 4
 11/35 Darcy01 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt. Legyél büszke magadra!

Kíváncsi vagyok mi lesz vele meg veled 5 év múlva? Van egy erős tippem...

2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Az lenne gáz, ha mást csinálnál. Undorító, ha egy nő dohányzik.
2011. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:

Előttem szólónak: Ott a pont! :D


Szerintem inkább az a gáz ha valaki úgy gondolja h ez "menő"... Nehogy rászokj te is arra drága füstölgő szarra! Ne foglalkozz azzal ki mit mond. Nekem is mondták régen a suliban h miért nem cigizek de mondjuk én nem éreztem cikinek és nem is kezelték úgy... Igaz én le is szartam volna... :D Inni sem kell max ha bulizni mész de az más tészta és akkor is mértékkel me ha nem iszol rossz ha sokat iszol akkor mégrosszabb úgyhogy... :D Szexelni meg még nem feltétlen kell 15 évesen főleg azé nem mert ciki... :D 18/F

2011. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok,és még soha nemvoltam berúgva,soha nem cigiztem még,ki se próbáltam,és még szűz vagyok természetesen,nem is hiányoznak ezek a dolgok,énse vagyok egy angyal de ezek közül semmi,és amikor kérdezik és mondom hogy még ki se próbáltam akkor mondják hogy persze,ki hiszi el:/ és sajnos kevesen hiszik el hogy nem dohányoztam még..szerintem ráérek,multkor is találkoztam az új osztálytársaimmal én vagyok az egyeedüli aki még ki se próbálta!:)
2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Tudod mi a ciki?

Kb. 10 év múlva,ha gyereket szeretne, nem fogja tudni letenni a bagót. Vagy még jobb, ha nagy pocakkal, füstölgő cigivel fog babát várni.


Én sem dohányoztam soha, annak ellenére, hogy anyám nagy bagós. Szánalmas volt, hogy sok kolis lakótársamnak pénteken úgy kellett 10-20 Ft-okat kölcsön kérnie 20 különböző embertől, hogy a vonatjegyre összeszedje a lóvét, mert inkább elköltötte cigire. Állandóan le voltak égve, nyivákoltak, hogy csórók, de mindegyik füstölt, mint a gyárkémény...

Legjobban ezt szerettem: "cigizem, de nem tüdőzöm le". Na, ez volt ciki.

2011. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

ma 21:09 : köszönöm..:)

ma 21:19 : én már kipróbáltam a cigit de miután majdnem megfulladtam feladtam..:P

már ittam alkoholt is de részeg nem voltam és egy darabig még nem is leszek :)

2011. jún. 3. 21:26
 17/35 anonim ***** válasza:

1 Nem ciki.


2 Ha mégis ciki, mi az oka? Lényegében a csordaszellem. Ha körülötted mindenki rocker, csak te nem; ha körülötted mindenki a diszkós nyálzene híve, csak te nem; ha körülötted mindenki a Barcelonának szurkol, csak te nem; ha körülötted minden csaj tangabugyit hord; csak te hagyományosat; ha körülötted mindenkinek van moncsicsije, csak neked nincs (hogy egy nem mai példát is írjak, az mind ciki lehet. A sor, persze, rengeteg dologgal folytatható, és nem kell, hogy te legyél az egyetlen kivétel. Elég, ha nem tartozol a vezéregyéniségek szokásait felvevők táborába. A dohányzás is lehet ilyesmi. Nem tartozol közéjük valamilyen értelemben. Pláne, ha olyasmiről van szó, ami sokaknál összefügg az önálló identitás kialakulásával, a felnőtté (nagylánnyá) válással. A csorda erejét a közös identitástudat adja, és ebbe beletartozik némi agresszió a csordához nem tartozókkal szemben, illetve a csordába való bevonás kisérlete.


Ha nálad központi kérdés mások véleménye rólad, akkor könnyen lehet, hogy te is rászoksz a cigire előbb-utóbb. Ha viszont megállod, és egy ideig kitartasz velük, de sosincs gyenge pillanatod, akkor egy idő után látják, hogy nem törsz meg, és leszállnak rólad. Én sosem dohányoztam, de elég sokat voltam olyan társaságban, ahol a barátaim nagy része cigizett, de ebből nem volt baj. Az elején kell igazán erősnek lenned.

2011. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
ma 21:24:ott a pont..:D
2011. jún. 3. 21:29
 19/35 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ahány dohányos ámde normális ismerősömmel, haverommal beszéltem mindegyik azt mondta, hogy nehogy elkezdjek cigizni...
2011. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ja, és tudjátok mit olvastam valahol minap? Külföldön kihoztak valami "szép" trendi cigit, azzal, hogy ha ezt szívod, menő, trendi és nőies leszel. Ők azzal magyarázták, hogy csak válaszoltak a fiatalok igényeire. Azért ez milyen már?! És 1000%, hogy ez nagyon sok fiatalnál szépen be is talál :(
2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!