Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haragudnom kéne egy olyan...

Haragudnom kéne egy olyan megjegyzésért a legjobb barátomtól, hogy? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Kisgyerek korunk óta a legjobb barátnők vagyunk, és egy internetes fórumon beszélgettünk több emberrel. Az egyik hozzászólásomat félre érette, azt hitte, hogy lehülyéztem egy ismerősét és így válaszolt: "Honnan tudhatná, te nagyon okos?!" Hirtelen iszonyú lelkiismeret furdalásom lett. Utólag megértette, hogy nem úgy mondtam, ahogy ő gondolta, de mégis elgondolkoztam, hogy nem inkább neki kéne rosszul éreznie magát amiért leteremtett? Sohasem szoktunk így beszélni egymással.


Tudom, ennél nagyobb gondom sose legyen, csak kíváncsi vagyok mit mondtok.


2011. máj. 31. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17-19 évesnek gondollak. Az "internetes fórum" megfogalmazásból sejtettem, hogy ez nem -pl- face chat lehetett, bár ennek nincs is különösebb jelentősége.
2011. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

22 vagyok.


Egyébként fogalmam nincs mi a rendes neve. A játék fóruma :-)

2011. jún. 1. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!