Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánemberként hogy tudnék...

Magánemberként hogy tudnék fegyverhez jutni?

Figyelt kérdés
Néztem mifféle engedélyek kellenének,de csak olyat találtam ami cégeknek,rendőrőknek....de ha saját részre kéne,ilyet sehol nem találtam.
2011. máj. 29. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
le kell vizsgáznod előtte hozzá, utána kaphatsz engedélyt.
2011. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eNerdzsy ***** válasza:
86%

Menj el egy fegyverboltba személyesen és ott elmondják, hogy magánemberként önvédelmi célra milyen típusú fegyvereket tudnak ajánlani.

Élesről ne is álmodj.

2011. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Minek akarsz te fegyvert?? Meg akarsz ölni valakit??? :O
2011. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak éles érdekelne.
2011. máj. 29. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem bárkinek is mi szüksége lehet fegyverre,csak úgy :S

HA valami rossz szándék vezérel,remélem magadat akarod fejbe lőni!

2011. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
vadászvizsga ?
2011. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az hogy miért,milyen célra kell,az nem tatrozik senkire.Köszi a válaszokat aki a kérdésemre válaszolt nem pedig a kérdésem mögé akart nézni.
2011. máj. 29. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:
éles fegyverről ne is álmodozz barátocskám!
2011. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos sok a pacifista mindentől félő ember, ilyen gyáva nép lettünk. Ha éles lőfegyvert akarsz, akkor szerintem legegyszerűbb és legkézenfekvőbb a vadászvizsga. Kicsit költséges, de szerintem ez a legjárhatóbb út. Persze-persze otthon elzárt páncélszekrényben kell tartani a fegyvert, de bármilyet és bármennyit tarthatsz. És persze zárt dobozban kell szállítani :-).

Vannak más módszerek is, de azt ostobaság lenne nyílt fórumon közzétenni, meg amúgyse tudják a c-kategóriások, meg a yardok még akkor sem ha proxy mögül írok. Sok sikert!

2011. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
HA nem vadászni kell,nem vagy se rendőr,sem egyéb olyan szerv tagja,akinek joga van fegyverviselésre,akkor jobban jársz ha elhessegedet magad elől ezt a hülye gondolatod.Nem tudom mi szüksége van valakinek csak úgy fegyverre...
2011. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!