Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnétek színeszek/színészn...

Szeretnétek színeszek/színésznők lenni?

Figyelt kérdés

nekem az az álmom. csak félek, hogy elég sokan azok szeretnétek lenni, így nekem nem lesz esélyem.


Szóval kiváncsiságból megkérdem ki szeretne színész(nő) lenni?


2011. máj. 29. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel engem is ,de csak színházi színészet esetleg musical színész.Bár előbb le kellene győznöm a lámpalázamat meg az önbizalom hiányomat.De hogyan?
2011. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát gondolom, ha már nem először mész fel színpadra akkor nem talán nem akkora az izgulás esélye
2011. máj. 29. 10:51
 4/6 eNerdzsy ***** válasza:

Sokaknak megfordul a fejében, hogy ilyen pályán induljanak el de konkrét lépéseket kevesen tesznek.

Akkor kezdj neki, ha kitartó vagy és bírod a kritikát.

2011. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sztem elég jól bírom, de persze nem az olyat, hogy úristen hogy lehet valaki ennyire béna hanem az olyat szeretem amiben az van, hogy: miket csináljak másképp
2011. máj. 29. 10:57
 6/6 M@x ***** válasza:
Én szeretnék.
2011. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!