Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már tanárodba szerelemes?

Voltál már tanárodba szerelemes?

Figyelt kérdés
Két évig tanított közgazdaságtant..., kiválló közgazdász... beleszerettem, vagy nem is tudom hogy mondjam apám helyett apám. Én voltam az osztály legjobb közgazdásza, mindig tudtam mindenre a választ. Ő is felnézett rám és én is, rendes viselkedésű vagyok amúgy. Nem is tudom ez szimplán túlzott példaképemmé vált, vagy beleszerettem. Mindig is felnéztem rá úgy a karrier mint egyéb szempontokból... Évek teltek el, és még mindig előjön úgy mit egy szikra. Nemrég találkoztam vele és annyira de annyira boldog voltam... Ti hogy éltétek túl a tanárszerelmet? Kérlek normális válaszokat várok, szeretnék továbblépni...
2011. máj. 28. 18:24
 1/1 anonim válasza:
én még nem voltam...,de szerintem ismerkedj meg randizz és próbáld meg a tanárt kiverni a fejedből :) Amúgy hány éves vagy és ő hány éves? Nagyon idős hozzád? Mert ha nem akkor még lehet belőle valami :)
2011. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!