Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bepanaszolta egy ügyfél. Ez...

Bepanaszolta egy ügyfél. Ez rágalmazás? Többi lent

Figyelt kérdés
Az történt, hogy anyukámat, bepanaszolta egy ügyfél egyenesen a vezérig-nél, olyan dolgokat állít ami nem felel meg valóságnak. A főnököket még ki is oktatja hogy mit csináljanak anyámmal, hogy nyugdíjba kéne küldeni, meg szinte majdnem hogy azt írta rúgják ki. Ő egy szolgáltatónál dolgozik ahol több ügyfél is megfordul és aki ez után a nő után következett(már ott is cirkuszolt), azt mondta milyen csodálatos hogy ilyen higgadt tudott maradni. Szerintetek ez nem rágalmazás, ha valaki ennyire be akarja feketíteni az anyámat, hogy valótlant állít?
2011. máj. 22. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért panaszolta be? ( ettől függ a válasz)
2011. máj. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért tett panaszt az ügyfél, mert anyám az előírt szabályok szerint járt el, és ez nem tetszett az ügyfélnek, provokálta és feljelentéssel fenyegette.De mivel ez nem sikerült így interneten tett panaszt. Konkrétumokat nem szeretnék írni.
2011. máj. 23. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont rágalmazás. Ha anyukád normális volt vele, akkor igenis a nővel van a baj. Én a kereskedelemben dolgoztam, tudom milyenek tudnak lenni az emberek, ha nem tetszik nekik valami. A főnöke kiállt mellette?

Előző

2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Le kellett írnia "az ő szemszögéből" az esetet, de azt nem tudom mit szólt a főnöke. A röhej az egészben hogy úgy tudom az ügyfélnek is elküldik anya "változatát" és majd ő reagál hogy úgy volt e vagy nem. Arra is válaszolnak neki, hogy miként döntöttek anyámmal, hogy kirugják vagy lefokozzák. Nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy erre megy ki a játék, mert van olyan hogy hibázik az ember, és ha ő korrekt lett volna és valós a sérelem akkor ott helyben főnököt kér, de ehelyett az interneten küldött levelet ami egyenesen vezérhez ment.
2011. máj. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!