Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiről megtudn...

Hogyan lehet valakiről megtudni, hogy hol lakik?

Figyelt kérdés
Az mindegy, hogy miért, de muszáj lenne valahogy megtudnom valakiről, hogy hol lakik. Megkérdezni sajnos nem tudom. Tudom az illető nevét, telefonszámát, e-mail címét, hogy hova jár suliba... szóval mindent. Meg eléggé le tudtam szűkíteni a környéket is ahol lakhat. Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)
2011. máj. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátait.Biztos megmondják.Nagyon neccesnek tűnik viszont az hogy belenézel az iskolás naplóba... de én ezt tuti nem vállalnám a helyedbe :)
2011. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehogy. Barátok, ismerősök tudhatják.
2011. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be akarunk torni valahova? :D
2011. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem betörni akarok. :D Meg akarom lepni az illetőt. Ismerősöktől necces lenne sajnos megkérdezni, a suli naplósat meg azért nem tudom megcsinálni, mert még csak nem is ugyanabba a városba járunk iskolába... :/ Na mindegy, megoldom valahogy. :) Köszi a válaszokat.
2011. máj. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!