Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ittatok már RedBull-t? Miben...

Ittatok már RedBull-t? Miben jobb, mint a többi energiaital? (ha jobb) Vagy csak a nevet fizetjük meg olyan keményen?

Figyelt kérdés
Mert valljuk be nem épp az olcsó kategóriába tartozik...
2011. máj. 20. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont multkor kerult elo egy beszelgetesemnel az energiaitalok.


Az illeto meg en is megegyeztunk abban h mindketten megihatunk egy valag kavet vagy energitalt es alig erezzuk.


Nah viszont a redbull az mas kategoria... En hulye vettem 2 dobozzal tavaly tanulashoz, le is gyurtem aztan majd kiugrott a szivem...


Viszonyitaskeppen kobrabol 1,5 liter bombabol 0.5 liter se porget igy meg...

Szoval redbull es csak 1 uveg!

2011. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel ellentétben nekem semmi sem hat....
2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mindannyian máshogy vagyunk beállítva, van aki elálmosodik tőle, van akit viszont felpörget. Szerencsére én az utóbbi vagyok. Köszönöm a válaszokat, bár elég borsos az ára, de megnézem milyen az íze.
2011. máj. 21. 15:39
 4/5 anonim válasza:

Nos, nekem egy ismerősöm olyan cégnél dolgozik, ahol az energiaitalokat palackozzak, pontosabban a Red Bullt és a Adrenalint.

A 2 termék között van egy kis árkülönmbség, mégis ugyan az mind a 2. Ugyan abból a tartályból van stb.

A RedBull azért drága, mivel amit csak lehet sponzorál.

2012. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az,hogy van benne taurin
2018. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!