Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak a nők magukkal...

Miért hordanak a nők magukkal annyi féle "kacatot" a táskájukban?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok és ma csak a pénztárcám, a kulcsom volt nálam és egy csomag papirzsebkendő. A pénztárcámban benne vannak a vonat és BKV bérletek, a személyim és a kocsi papirok. Néha viszem a telefonomat (el szoktam felejteni) és egy-két tampont is. De ez minden. Egy kis táskába belefér.

Másnak minek kell mindenféle igazából napközben fölösleges cuccot hordozni?


2009. márc. 13. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas táskám van és benne minden amire szükségem lehet. Nincs munkahelyem ahol tarthatnám ezeket, viszont szinte állandóan úton vagyok egyik megbízómtól a másikig. Fewszes időbeosztásban amibe nem fér bele, hogy beugorjak valahova egy új harisnyáért. Az meg pláne nem, hogy 2000 Ft-ot adjak érte hirtelen. Inkább cipelek mindent. Volt már amikor a villamoson hazafelé (az oviból) varrogattam meg a kisfiam játékmackóját. mert perszxe tű meg corna is van nálam. :DDD

És a hatalmas táskába megy bele a kaja is amit hazafelé vásárolok. :D

2009. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés az, hogy MIÉRT hordunk annyi cuccot.

A válasz szerintem nagyon egyszerű: csupán azért, mert biztonságérzetet ad. Egyszerűen jó tudni, hogy ha szükség van rá, csak bele kell nyúlni a táskába. Valakinek szükszége van erre a biztonságérzetre (hogy a kezemben lapul a maegoldás), valakinek viszont nincs (és az nem pakol fel annyi cuccot).

Szerintem ilyen egyszerű :)

2009. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%
Lány vagyok, már felnőtt :) telefont és pénztárcát hordok és ha nem felejtem el zsebkendőt :) ezek elvannak a zsebemben is.
2009. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!