Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak a nők magukkal...

Miért hordanak a nők magukkal annyi féle "kacatot" a táskájukban?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok és ma csak a pénztárcám, a kulcsom volt nálam és egy csomag papirzsebkendő. A pénztárcámban benne vannak a vonat és BKV bérletek, a személyim és a kocsi papirok. Néha viszem a telefonomat (el szoktam felejteni) és egy-két tampont is. De ez minden. Egy kis táskába belefér.

Másnak minek kell mindenféle igazából napközben fölösleges cuccot hordozni?


2009. márc. 13. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert (ízlkés kérdése) színre, szabásra valakinek tetszenek a nagy táskák. Meg ugye egyesek: Egész sminkkészelt, de abba aztán minden van, meg van aki pár órás kiruccansára is visz magával kaját, innivalót, meg hát ugye mostanába egyre jobban kimegy a divatból a rendes iskolatáska a háti meg a vállas is és kis retikülökbe hordják a tanszereket is stb :-D
2009. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én általában hetekig gyűjtögetem. :) Bárhová megyek, mindig bedobálok pár cuccot "hátha szükségem lesz rá". Mikor már nagyon kupi van, kipakolom, és kezdődik elölről... :D Néha egészen meglepő dolgokat találok benne, amire nem is emlékszem mikor és miért raktam bele. :D
2009. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nők!A tudományok leggnagyobb rejtélye:D
2009. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert jó hogy van nálam körömreszelő vagy olló, ha véletlenül beszakad a körmöm, mert úgy idegesítő lenne megfogni dolgokat.

kell gyógyszer, mert gyakran fáj a fejem.

külön tartom az okmányaimat, nehogy azok is elvesszenek ha véletlenül a tárcám elhagyom. készpénz sincs ezért nálam sok.

ennyi jutott eszembe

A ,,nem hasznos" dolgokat nem részletezem :)

2009. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
És jó, ha van nálad cukormentes rágugumi, hogy ne legyen büdös a szád. Nálam a munkahelyemen muszáj mindig jól mutatni, ezért hordok magammal fésűt, rúzst, sminkelő készletet, tükröt stb. Aztán müzliszelet, ásványvíz, diktafon, mobiltelefon-töltő, PDA, fólia az idegen vécéülőkére, gázspray stb. Mindegyiknek megvan a maga funkciója, mert reggel 7-től este 6-ig melózom, és van olyan nap, hogy az irodámba sem tudok bemenni kédő délutánig.
2009. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én jártam már úgy, hogy a párom váratlanul meglepett egy szállodai éjszakával, és rettenetes volt, hogy nincs nálam semmi olyasmi, amire ilyenkor szükség lenne: fogkefe, fésű, sminklemosó, az esti gyógyszereim, stb... szóval, azóta jobban fel vagyok készülve ilyesmikkel.

De ettől függetlenül is szokott nálam lenni pl. harisnya, mert azok bizony futnak, betét, tampon, egy-két sminkeszköz, cigi, rágó, pendrive, telefon, kulcsok két helyre, okmányok, pénztárca, papírzsepi, nejlonzacsi vásárlás esetére, újság a metrón való utazás elviselésére, autórádió előlap, ha P+R utazom, na és persze sokszor a reggelim. Szóval, ezek az általában szükséges dolgok.

2009. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is reggeltől estig vagyom a munkahelyen és ezeket mind meg tudom cáfolni. A munkahelyemen van kézkrém, harisnya, pótbugyi, tampon, betét, olló, sminkkészlet, és még mindezek, amiket felsoroltatok vannak a szekrényemben. Otthon is van. Enni-inni tudok venni a büfében. Akkor minek mindezeket még magunkkal is cipelni? Szóval nem értem.
2009. márc. 13. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos én azért, mert minden vackot beledobok, de alapban keveset cipelő típus vagyok...


DE mérnök édesanyámból, és egy kolléganőmből kiindulva: Mindig jó, ha van nálad egy kombinált fogó vagy egy csaptelep alkatrész :DD

(Náluk néha még ilyenek is előkerülnek belőle) :)

2009. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert "ezek kellenek".

Mert verőfényes napsütésben feltétlenül szükség van esernyőre, meg minden pillanatra szükség van a Rubik-kockájára meg a zsonglőrlabdáira...

2009. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

jól van kérdező :)

és aki iskolába megy?? vagy találkozik a haverokkal??

munkahelyen én is tárolhatnám, amire ott van szükség...de munkától függetlenül is jó ha ezek nálam vannak

2009. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!