Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone 4 vs androidos telefon?

Iphone 4 vs androidos telefon?

Figyelt kérdés

az iphone használt, de kifogástalan állapotban van (ismerőstől venném)

androidos mobil pedig lehet galaxy s, xperia x8, x10, x10 mini pro.

ti milyen sorrendet állítanátok fel ÉS MIÉRT????

légyszi indokkal együtt.


2011. máj. 19. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Iphone 4!!

Iphonnal még sosem volt bajom....Rosszat sem halottam róla...Nekem is van igaz nem 4 de fáj rá a fogam...:)

Ami a ihonenal vetekszik az az új LG....Na az még egy komoly jó cucc....

De az iphone nekem nagyon bevált,annyi hogy vigyázni kell a pixelhibával,vigyázni kell a telefonra mint a szemed fényére...Odaütöd,leesik vagy csak valami baja lesz elindul rajta a csík és ha nem tudják programmal javítani meg frissítésekkel akkor többe kerül a javítás mint a teló...

Egyébként jó az Iphone...:)

x peria semmi képen egyik fajta sem!!!Max a galaxy....De ugye tudod hogy nagyon nem egy árkategória...???

2011. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg hogy az lg ujj teloja vetekszik az iphone 4 el egy sima x10 gyorsabb mint az lg ketmagosa androidosat vegyel samsung galaxi s2 ketmagos az iphone csak 6 szeriaval fogja utolerni
2011. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!