Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy úgy beverted a fejed, hogy csillagokat láttál?

Figyelt kérdés
Velem még sulis koromban fodult elő, hogy focizás közben lefejeltem a fém kapufát. Csillagokat nem, de lila foltot azt szó szerint láttam magam előtt.
2009. márc. 13. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már velem is. bevágtam a fejem, elvesztettem az eszméletem pár percre, majd miután magamhoz tértem, zöld, lila, rózsaszín villogó szikrákat láttam magam előtt. laikus azt mondhatá, hú mekkora flash, de nem volt az, nagyon rossz volt.
2009. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A lila folt az nélam is volt már,de az akkor is ha a lámpába nézek vagy a napba és onnan el akkor lila,zöld foltokat lehet látni....Csillagokat nem láttam még de szerintem azt nem is lehet...
2009. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó nagyon téved, bizony lehet csillagokat látni, ha erős ütés éri a fejet. mint előbb írtam, én is szikrákat láttam.

(első)

2009. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam már csillagokat. Medicinlabdával erőből fejbedobtak. Először csak a csillagok és a szédülés (ha nagyon megszédülök, különben is csillagokat látok), aztán feketeség, majd felkeltem a földön zsibbadva. Agyrázkódást kaptam. Azóta utálom a medicinlabdát.
2009. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugy nemvertem be a fejem, hogy csillagokat lássak, viszont két esetben volt olyan, hogy nagyon kellett tüsszentsek, de nem sikerült, és végül mikor kijött, elszédültem és apró sárga csillagokat, szikrákat láttam kb. 1 percig. Aztán elmúlt. De szerintem ezt csak egy nagy ütés vagy hirtelen rándulás okozhatja.
2009. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Múltkor mikor futottam a buszra.. Esett a hó, rajtam volt a kapucnim, nem láttam a pont fejmagasságban lévő faágat.. Szóval frontálisan :P Nem volt egy kellemes érzés, főleg, hogy ehhez még seggre is estem. Abban a pillanatban azt sem tudtam eldönteni, hogy a fejem vagy a seggem fáj jobban..
2009. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer apukám akkora kemény hógolyót vágott a szemem közé.. tényleg sok volt a csillag
2009. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor 2.ban hanyattestem a jégen és bevertem a fejem, bár ez csak 2-3 mp-ig tartott.
2009. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!