Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek benne és tudtok...

Hisztek benne és tudtok varázsolni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna(én hiszek benne)akor elmondaná mi kell ehhez vagy hogy kell. Kérlek ne nevesetek ki:)
2009. márc. 12. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalafinta...szerintem ugy hogy megfogja és arrébb teszi sztem nem úgy gondolta mint ahogy te...:)
2009. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Varázsolni akárki tud, csak sok-sok hit kell hozzá! Bízz benne, hogy sikerul és csak arra az egy valamire gondolj!

Írd le egy papírra, hogy mit szeretnél, gyújts meg pár gyertyát és ismételgesd azt, amit rá írtál. Azután égesd el a papírt a gyertyában, hogy más ne tudhassa meg, mert akkor nem lesz sikeres! De az a legfontosabb, hogy gondold komolyan és másoknak ne akarj ártani vele! És igen, én olyan boszorkány féle lennék, tehát 50%-ban hit kérdése!!! És tényleg gondold komolyan!

2009. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én sajnos nem de valamien szinten érdekel a téma de apukám felesége az tud! vagyis ilyen kézrátéttel! a kezét az adott fályó testrész felé teszi 4-5 percig és olyan szinten forró lesz ott a bőrőd meg belül érzel egy bizsergést meg ilyenek! hihetetlen :) apunak szokta a derekát meg nekem amikor a lábam elvolt tőrve utána!
2009. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!