Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek benne és tudtok...

Hisztek benne és tudtok varázsolni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna(én hiszek benne)akor elmondaná mi kell ehhez vagy hogy kell. Kérlek ne nevesetek ki:)
2009. márc. 12. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Először is, ha már elmúltál 10 éves, és van benned varászerő, akkor meg kellett volna kapnod Roxforti iskolából a leveledet. Ha ez nem történt meg akkor sajnos nincs benned varázserő, tehát csak egy mugli vagy. Sajnálom:(
2009. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hülyének nézel? már bocs nem ilyenekre gondoltam
2009. márc. 12. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez abszolut hit kérdése.Ha valamire nagyon koncentrálsz és elöre mondod hogy sikerülni fog,és sikerül akkor lehet hogy elhiszed hogy te csináltad.VAgy olyanra gondolsz amik pl.:a szerelmi varázslat meg ilyesmi?
2009. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pl olyanra gondolok hogy a kezemel vagy a fejemel tárgyakat mozgatok
2009. márc. 12. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2009. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem jól tetted fel a kérdést, mert így tényleg másra gondol az ember, ha először meglátja. Én értem mire gondolsz... A tárgymozgatásban nem hiszek, de hiszek abban, hogy nagyon sok mindenre képes az agyunk... Melyek mások számára felfoghatatlanok, mert az emberi agynak csak egy iszonyat pici részét használjuk, s arra még nem jöttek rá, hogy mi lenne, ha használnánk a többit is. Elég érdekes. De most a tárgymozgatással kapcsolatban én a Szuperzsaru c. filmre asszociáltam elsőre. :) Természetesen nem nevetlek ki, mert ez egy igencsak érdekes kérdés, csak rosszul lett feltéve... :)
2009. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elég gyakran szoktam mosolyt varázsolni az emberek arcára. :) Vagy inkább vigyort és röhögést :D
2009. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nézz utána a Wicca vallásnak.
2009. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tudok mozgatni tárgyakat a kezemmel, sőt a fejemmel is, de azzal ritkábban szoktam.
2009. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És aszt hogy csinálod utosó válaszoló?
2009. márc. 12. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!