Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit használjak önvédelemre?

Mit használjak önvédelemre?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb kést használnék kb 20-28 cm élhosszúságút az jó lenne önvédelemre vagy egy sima bunyóba ? Vagy ha mind 2 kezembe lenne 1-1 úgy több hasznát venném ?
2011. máj. 10. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az öklödet, vagy inkább a szavakat.:)


De ha mindenképp kést szeretnél, akkor inkább 8 cm alatitt vegyél, mert 8 cm-nél nagyobb az büntetendő. És egyébként is a kis kés ugyanúgy megfelel önvédelemre.

2011. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Kis kés nem annyira félelmetes.Nekem nagy kell abból is 2 ha az egyiket elkapja másikkal még eltudjam vágni az ütőerét vagy valami létfontosságú szervét.
2011. máj. 10. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne bolondozz. Börtönbe kerülhetsz. Elég a spray.
2011. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még sose támadtak meg.De jobb felkészülni a bajra. És én szívesen megölöm az ellenfelet az a legbiztosabb. A börtön meg le van szarva
2011. máj. 10. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú de kemény vagy. Emellett az is biztos, hogy vagy nem teljesen normális, vagy még nagyon fiatal, vagy mindkettő. Te teljesen komolyan gondolod, hogy két 28 centis késsel rohangálj az utcán?
2011. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.Nem vagyok cigány.Pont a cigányoktól akarom megvédeni magam.Errefelé sok van sajnos :(
2011. máj. 10. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyél egy nagy lapátot, aztán adjál neki egy nagy pofont, ha megtámadnak, és az nem fegyver.
2011. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rakj a zsebedbe egy viperát. ha kinyujtod, elég hosszú, és üt is qrva nagyot.
2011. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagycsak simán köpdle őket mint éva jerzyt ;D
2011. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!