Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak/dolgozzak...

Mit csináljak/dolgozzak felnőtt koromban?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 3-4-es tanuló vagyok. Gimnáziumba járok. Ami miatt izgulok, hogy mindenki van valami, amiből jó, de én semmiből sem vagyok kiemelkedően jó. Nem érzem, hogy bármihez is különösebben értenék, nem tudom mi az ami érdekelne. Teljesen elveszettnek érzem magam, jövőre érettségizem, és rettegek tőle, meg attól is, hogy utána mit csináljak.
2011. máj. 8. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
szilvás buktát mert az szeretem
2011. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt még hány helyen fogjátok elsütni? Már elsőnek sem volt nagy szám.
2011. máj. 8. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
jólvan na bocsi, szerintem legyél OKJ-s biztonsági őr:)
2011. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Feladom, nem kell több válasz:D
2011. máj. 8. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom mi az ami érdekelne"

- pedig itt a megoldás kulcsa.

Próbálgass, keresgélj, mi az ami felélénkít? ami érdekel?

rajz, zene? ének? tánc? nyelv, esetleg egy különleges keleti nyelv? nézz körül, mit tudsz kipróbálni? nyáron is - mert nincs sok idő! melyik a kedvenc tárgyad?

kezdj bele több dologba- ami megérint, azt kiválasztod - és elmélyedsz benne. Ha nem keresgélsz- nem is találsz, legyél bátor kereső!

Jó próbálkozást!

2011. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érettségi az önmagában kevés, szinte semmit nem ér.

Tanulj szakmát,

pl: felszolgálónak, jogi aszisztens, ilyesmi.

Bizti őrnek is elmehetsz, 24 óra szolgálat havi 10 - 11 alkalommal 100.000- 140.000 Ft.- Budapesten, szabad idődben elmész virágkötőnek pl. 30- 40 ezer. Ez havi: 130.000 - 180.000Ft. Nem is kell megszakadni ezért a pénzért.

2011. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vree ***** válasza:
Szűrd ki mi az ami nem érdekel vagy amit utálnál csinálni, és máris előrébb vagy. :)
2011. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most hogy így írogattok (köszönöm a segítségeteket:)), a rendezvényszervezés nagyon érdekelne, meg ez a virágkötősdi nem is rossz ötlet, már csak ahhoz is, hogy legyen valami alaptőkém. Köszönöm a segítségeteket:)
2011. máj. 8. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el a Spanyol Idegenlégióba.
2011. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!