Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! KÖZÖLNÖM KELL MINDENKI...

FONTOS! KÖZÖLNÖM KELL MINDENKIVEL! (lehet hogy ilyet nem szabad, de ezt közölnöm kell) (? )

Figyelt kérdés

Az elkövetkezendő napokban e-mail útján képeket küldhetnek, amelyen Oszama bin-Laden vagy felakasztva, vagy elfogása látható. Ha ilyen e-mailt kap(sz), ezt a mellékletet nem szabad megnyitni, mert a merevlemezt azonnal, menthetetlenül tönkreteszi, leégeti. Kérem, küldje(d) tovább ezt az üzenetet mindenkinek, aki az e-maillistá(do)n van! Inkább kapjuk meg ezt a veszélyt jelző üzenetet100-szor, mintsem tönkremenjenek a legfontosabb adataink a számítógéppel együtt. Ha olyan üzenetet kap(sz) amelynek címe: "Invitation", függetlenül attól, hogy ki küldte, azonnal ki kell törölni, mindenhonnan, alomtárból is, és a számítógépet is le kell állítani!Ez a vírus, amely világszerte kering, eddig minden más vírusnál kártékonyabb. Ennek veszélyét a CNN tette közzé.

Küldd el ismerőseidnek


2011. máj. 5. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kicsit be vagyok szarva,hogy mi lesz... Ugy mint szeptember 11.én tavaly.. :((
2011. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

milyen 2006? Honnan szedtétek :D ?

Nem most lőtték le Osama Bin Laden-t ? :D (vagy hülye vok?:D)


Mondjuk lehet, hogy 2006-ba is nagyon elterjedt volt, és modt megint az lett. (Nem? :D)

2011. máj. 8. 12:27
 23/24 anonim ***** válasza:

A lánclevelek már csak ilyenek... Néha előjönnek, néha elsüllyednek. De egy biztos: a valóságtartalmuk pontosan egyezik a nullával.

Én vagyok a "szerencsés vagy, hogy nem vagy az ismerősöm" válaszoló, és azért, mert nekem már megtanulták az ismerőseim, hogy jól gondolják meg, hogy mit továbbítanak nekem... Azóta írd és mondd, ilyen ökörségeket nem kapok e-mailben ismerőstől.

Az pedig aki mégis megpróbálja, annak fennáll a tarkó és a péklapát esete.

2011. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Aki olyan idióta lenne, hogy megnyit egy ilyen levelet, rákattint egy idegentől kapott ilyen mélre, az megérdemli. Ezért kár körlevelet írni, de így, hogy még csak veszély sincs, főleg ostobaság. A merevlemez leégése meg vicces fenyegetés... lol
2011. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!