Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jóban mindenki...

Hogyan lehetnék jóban mindenkivel?

Figyelt kérdés

Vagyis nem mindenkivel,mert mindenki nem kedvelhet engem se,csak olyan rossz érzés,hogy vannak olyanok az osztályban,akiket körbeudvarolnak,körül zsonganak,most itt a lányokra gondolok,a többiek meg le vannak tojva,pedig ők se tettek érte.Meg annyira utálom,hogy el vagyok nyomva,és senkihez nincs bátorságom odamenni beszélgetni,meg nincs is témám sajnos,mit mondanék neki?Pedig jó lenne megismerkedni a többiekkel is,akikkel eddig még nem sikerült,meg a fiúkkal,mert vhogy én nem tudok beszélgetni a fiúkkal,nem tudom miért van ez:S

Ráadásul akivel most jóba vagyok,azt a lányt nem igazán kedvelem,olyan gyerekes,éretlen,csak azért vagyok vele,mert legalább van valaki mellettem.Tudom hogy ez szemétségnek hangzik,de ez van.Egyébként kedves,jószívű,segítőkész,csak sokszor idegesít,nagyon sok közös témánk sincs,mondjuk rajta kivül vannak még egy páran akikkel jóba vagyok,de ez elég kevés.

Hogyan ismerhetném meg a többieket is?Hogyan legyek velük jóba?és a fiúkkal?

egy lány

:)


2010. szept. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta jársz velük egy osztályba?
2010. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a 2.évünk együtt
2010. szept. 2. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
valamennyire már azért tudod ki milyen, és azt is kikkel barátkoznál össze szívesen, nincs nálatok oszt. kirándulás? mert az jó alkalom arra hogy barátkozz, beszélgess, próbálj meg feldobni valami témát mi érdekelheti a többieket is, és hátha elkzdtek majd beszélgetni! Amúgy ha viszont ilyen klikkes az osztályod akkor lehet hogy nem lesz belőle semmi! De mondom legyen nagyobb szád egy kicsit, persze ne csinálj hülyét (bocsi) magadból, csak próbálj meg belefolyni a beszélgetésekbe, ha mentek haza (menj velük) próbálj minden alkalmat megragadni hogy köztük legyél, persze ne legyél pióca sem... nehéz dolog ez ha már nagyjából kialakult a társaság, de nem lehetetlen! SPK SIKERT! :)
2010. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok.. akarom írni... xD
2010. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsana1495 ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is így vagyok vele. Nem sok közös témánk van, és ált. csendben gubbasztok a padban. Vagy valaki beszélget és ha hozzátudok szólni, akkor hozzászólok:D
2010. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!