Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h másnapra jól...

Mit tegyek, h másnapra jól belázasodjak? Mindenképpen meg kell úsznom egy prógramot:S vmi trükk?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek!!! nagyon fontos!
2011. ápr. 21. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
muszáj láz? én tudok sok trükköt de azok csak hányás,hasmenés,fejfájás....
2011. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sós meleg víztől könnyedén tudsz hányni. Egyszer én is kipróbáltam és sikerült. :)
2011. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyél krétát :D
2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vo.olikának, nem muszáj láz, bármilyen tippet örömmel fogadok, a hányásos hasmenés is jó. írj meg kérlek mindent amit tudsz.
2011. ápr. 22. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Krétát azt ne egyél, egyrészt mert tudtommal rákot okoz, másrészt mert szörnyű az íze, harmadrészt pedig mert nagyon sokat kell belőle megenni ahhoz, hogy hatása is legyen. Tapasztalatból mondom. Nekem egy egész krétától csak 37.2 fokos lett a testhőmérsékletem.

A fejfájás viszont nagyszerű kifogás, nem lehet ellenőrizni.

2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vo.olika válaszára én is kíváncsi lennék, jöhetnek a tippek, de én egy biztosat tudok, nem tom milyen programot akarsz megúszni, de kb kicsit rá kell játszani ugy jön be: reggel felkelsz szülőknek vagy nemtom kieidnek már mutatod, hogy óóó jajj, kicsit szarul érzem magam, kicsit fogod a hasad, nem annyira fogdosod, mert még nincs benned étel, aztán leülsz reggelizni, nem ugy behazsolva mindent, hanem kicsit komótosan, szarul érezve magad, majd miután megetted vársz egy 5 percet és nem tom mien lakásban laktok, de ugy megoldani, hogy kirohansz wc-re és ha messze vannak a szülők akkor tárva nyitott ajtóval, odatérdelsz a wc csésze elé, már a látvány is ösztönösen megadja a hatást, és csak egy pillanatra kell lenyúlni a szádba kicsit beljebb és már rögtön kint van a reggeli, nálam már sokszor bevállt ez a tachnika, és nálam mindig beveszi anyám és maradhatok otthon, bár nem vok az a naon lógós típus, max 2-3 havonta 1x, de az a lényeg hogy ne játszál rá túlságosan, hogy ajj, de fáhj mindenem, óóó mindjárt meghalok, meg reggeli után sem rögtön rohansz wc-re, mert az ugy nem élethű, ezt csak ugy mellékesen mondom, hogy próbálj meg csak ugy elnyulni a torkodon, általában nem jön fel rögtön, de ha a wc-be nézrl bele 10-20 centiről, na az megadja a varázsát és rögtön jön. de írdd már meg hogy mit akarsz kihagyni, várj igy belegondolva csak nem a locsolkodást akarod kihagyni?
2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó! a locsolkodós tipp miatt máris szimpi vagy.xd utálom a locsolkodást. mármint lány vagyok, szóval azt utálom, h engem locsolnak. de mindegy mert ezt túlélem, nem ezt akarom megúszni. hanem egy bizonyos családi összejövetelt. lényegtelen, csak nem bírom ezeket a bizonyos rokonokat. sőt. mindenesetre hálás köszi a tippért. ez tuti be fog jönni.:)
2011. ápr. 25. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
majd írj, hogy hogy sikerült;)
2011. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!