Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok Bob marleytöl füvezős/...

Írnátok Bob marleytöl füvezős/vizipipázós számokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam mint pl.:Buffalo soldier meg ilyenek mert hát itt a szünet és holnapra kellenének jó kis zenék.mert beülünk majd egy kisteherautóba és ott pipázunk+füvezünk és ahhoz kell a jó hangulatos zene is,előre is köszi mindenkinek!
2011. ápr. 20. 17:56
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Bob Marleytől:one love, no woman no cry, jamming, alalalala long, stir it up,

ganja gun, smoke two joints


Nem Bob Marley de ajánlom:kettőt szívok,


Utóirat:én is mennék szívni hol lesz XD

2011. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10%
Nagyon ügyes vagy, kedves kérdező, de tudod-e hogy miről szól ez a szám?
2011. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fingja sincs róla h miről szól. Bob Marley menő szívás közben.... ájj de elegem van a mai tizenévesekből. Remélem mire a gyerekem felnő kimegy a divatból, hogy csak divatból hallgassunk számokat :)
2011. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mekkora egy B uzi aki ide jön ugatni,senki nem tudja itt hogy ki van a másik oldalon,inkább gyertek Szolnokra beszéljünk meg egy helyet és rendezzük le,nem kell félnetek,végülis csak 127 kilós vagyok és 208 centi na gyere itt ugassatok ny omorék kis köcsögök hozzatok bárkit,uggyis szétszedem!N yomorék kis k öcsög...Deazér az első válaszolónak kösz az értelmes megnyilvánulást,legalább látni hogy nem csak p arasztok vannak itt...
2011. ápr. 21. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen biztos elhiszem hogy olyan nagy darab vagy :) Bár a stílusodból ítélve akár az is előfordulhat h folyamatosan visszabukó kancigány vagy... hidd el örömmel mennék Szolnokra de 2 éve külföldön élek, ráadásul a tengerentúlon, de hidd el még vissza fogunk térni a témára :)
2011. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekák közt élve 2 éve igencsak nem hat meg a mondókád :)
2011. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉN cigány? még jó hogy bennevagyok az ifjúsági jobbikmagyarországért mozgalomba és a nyáron lépek be a magyar gárdába de biztos igazad van...küldjek magamról képet?nem hiszed el?hány ooklevelemet küldjem el vagy kupát amit fekvenyomóbajnokságon szereztem? itt ugassál,na ott!
2011. ápr. 23. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted nem tudom, hogy a netről szednél le valami kamuképet? És egy oklevel szerinted mennyiből áll megszerkeszteni ps-en? :)haggyálmár! Hát gratulálok! Már csak az hiányzik h újabban a gárdatagok ilyen parasztmód ne tudjanak fogalmazni. Taps taps taps
2011. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!