Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A húgom egyenesen...

KatzenMayer kérdése:

Mit tegyek? A húgom egyenesen az őrületbe kerget!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mi hárman vagyunk testvérek én vagyok a középső (15/L) a nővéremmel (18) jól kijövök de a húgom (9) határozottan irritál!Mert amig a nővéremet meg engem anyuék rendesen megneveltek annak idején mindenért ki kaptunk (volt hogy USB kanóccal ami most lehet hogy igy hirtelen viccesnek hat de akkor nagyon csipett!)A húgom semmiért sem kap ki még csak le sem szidják meg semmi és már olyan egy plázap.csa r.banc lett hogy az hihetetlen nagyon kényes mindenre vágja azokat a hülye, idétlen pofákat ha valami nem tetszik neki behisztizik anyám meg rohan hozzá vigasztalni stb. Az imént lopott is (persze csak ottholról) és rám akarta kenni, majdnem sikerült is...Ha valaki beszól neki oda jön hozzám és megrúg, de mi egy rossz szót nem szólhatunk hozzá mert akkor mi vagyunk leb.sza...és ez már odáig fajult hogy egyszerűen hányingert kapok hacsak meglátom/hallom!

Fogalmam sincs mitévő legyek, ez megy minden nap nálunk!

tudom vannak ennél fontosabb problémák is de egyszerűen nem viselem el a látványát sem! Segitsetek Legyetek Szivesek!


2011. ápr. 15. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha fiú lenne, és ő is, mondanám hogy verd péppé, de így simán készíts róla kompromitáló képeket (hidd el, tudsz te olyat csinálni) és rakd ki iwiwre vagy facebookra, vagy simán küld el egy olyan osztálytársának akit utál... Sajnos mást nem tudsz csinálni, csak szivatsd ott ahol tudod, de nagyon.
2011. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ csak hogy a húgom 9 éves kis cs.tri ahogy az osztálytársai is ezek még nem gépeznek póniznak!Meg ha anyám meg látná...nekem annyi!De valahogy megpróbálok vele kitolni csak egyenlőre fogalmam sincs hogyan!
2011. ápr. 15. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát erre csak annyit tudok mondani, beszéld meg a szüleiddel hogy mivan..pl. hogy neveljék meg mert semmiért sem kap amikor ti mindig mindenért leszidást kaptok, gondoom anyudéknál ő a kedvenc..:/ szóval azt is mond szerintem meg nekik, hogy ti már nem szerettek engem csak a húgomat..stb. mindent mondj el, biztos, hogy megoldodik a problémád.. ha meg nem akkor kicsit neveld meg a hugodat, elvégre a testvéred..x) xD : D remélem segítetteem :D
2011. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
általában a kisebb gyerekekkel így van, hogy velük jobban foglalkoznak. nekem egy nővérem van, én vagyok a fiatalabb 4 évvel. anyu még most is hozzám valahogy jobban kötődik mint hozzá, pedig már nem vagyok kicsi. :) próbáld elfogadni, semmiképp ne bánts őt, akkor csak te fogsz rosszul járni. te vagy a nagyobb, te legyél okosabb!! járj el otthonról, mondjuk menj el bulizni.. egy idő után megunja, és felnő ő is!
2011. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha meg emliteném hogy őt jobban szeretik eszméletlen milyen balhét csapnának!-bulizni nem engednek és nincs is kivel menni (haverok 40-50 km-el arrébb laknak velük csak suliba és az után találkozok)
2011. ápr. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!