Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterások, Teszveszesek, stb!...

Vaterások, Teszveszesek, stb! Hogyan lehet ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Licitáltam valamire, de egy másik vevő az utolsó pillanatban licitált rá, így nekem már nem volt időm újra. Ezt hogyan lehet kikerülni? (Gondoltam, hogy ezt fogja csinálni, úgyhogy "figyeltem", de így sem jött össze.)
2011. ápr. 15. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ülj ott a gép előtt mikor lejár az aukció és nyomj te is rá az utolsó másodpercben. Gyorsnak kell lenni, különben elviszik a jó cuccokat.
2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beirsz egy osszeget amit megadnal erte pl. en anno egy telefonnal 200 000 es mivel 5000-rel emelkedett a licit igy nekem eloszor csak 140 000-es ajanlatom volt. Utana vki ralicitalt igy lett 145 de mivel az en 200-ig ajanlottam egybol ugrott is 150-re az en nevemmel anelkul h nekem be kellett volna lepnem.


Olvass utana a sugoban h kukodnek a licitek.

Am pont ezert mert sokan nem ertik h h mukodik a rendszer nalam mindig fix aras termekek vannak... Ah pakolok is aztan toltogetni kene a hetvegen :)))

2011. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!