Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy hajlékt...

Honnan tudom, hogy egy hajléktalan meghalt-e vagy csak alszik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:28
1 2
 11/19 szamóca. ***** válasza:

ez mutatja hogy emberileg milyen vagy. innen tudom.

nem kívánom kifejteni, vagy megmutatni neked a kontrasztot egy rendes ember között és egy olyan önző f*sz között amilyen te vagy.

köszöntem.

2011. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Örülök hogy te ennyire díjazod azokat az embereket akik végigszarják meg lehugyozzák a munkádat, még be is kellene őket fogadnom, nem? Sajnálom, csak kicsit felmérgeltél. Főleg hogy tudom hogy pár ember ezt szándékosan csinálja csak mert megtehetem a munkám révén hogy jól éljek. Mielőtt becsesen hozzászólnál nem vagyok maffiózó, csak egy olyan ember aki igényes a környezetére és a munkájára, amit sokan nem tisztelnek, csak a kocsmából sétálva azt látják hogy ennek van hogy rohadjon meg.
2011. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 szamóca. ***** válasza:

héé, én nem bánom hogy neked van. megdolgoztál érte, egészségedre,ügyi vagy semmi kifogásom ellene.

de megrugdosni valakit akinek nincs hol aludnia, mert éppen ott aludt el... nem attól vagy rossz ember a szemembe mert van pénzed. nem is az a bajom hogy dühös vagy arra aki lehugyozta a kerítésed.

senki nem írta hogy díjazom őket, nem tudom miért kell olyan következtetéseket levonni amik nincsenek ott. attól hogy nem rugdosom szét az ilyen embereket még nem biztos hogy megölelgetem őket ha ilyet tesznek. de - újra - a megrugdosós megoldás valódi s*ggfejre utal.

szólj neki hogy takarodjon, és meg van oldva.

ha olyan életed lenne mint neki te is innál.

2011. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jól van, ne veszekedjünk. Csak már tudom arról az emberről hogy azért lett ilyen mert inni kezdett. Nem az élet az ami miatt valaki alkoholista lesz, hanem mert szereti. Ennyi erővel a minimálbéren élők és az éppen állást keresők is piálhatnának, mégsem teszik meg. Nem kell őket ennyire védeni, és ha nem éppen az én házam elé okádott volna, nem billentem meg a lábammal, nem volt az igazi rúgás. Szent a béke? Majd este visszajövök, most vár a munka. Egyébként rengeteget adományozok rászoruló gyerekeknek, kórházaknak, állatmenhelyeknek, ha ez kicsit megnyugtat.
2011. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 szamóca. ***** válasza:

nekem teljesen mindegy mit teszel, nem foglak megváltani téged sem.

csak nem szimpatizálok a megoldásoddal. nem vagyok egy békeharcos, de talán az egyetlen egy elv amit magaménak érzek az az, hogy senkit nem bántok aki nem bántott engem, vagy nem tett olyat amiért abszolút megérdemelné. és nálam a kapu előtt alvás ezt a keretet még bőven nem meríti ki.

mindegy miért iszik, mindegy mit csinál és milyen indokkal, téged nem bántott, te mégis csak egy lettél azok közül az emberek közül aki belé rúgott - sőt még büszke is vagy rá.

nekem meg van egy olyan túlfejlett igazságérzetem hogy nem tudtam elmenni mellette szó nélkül, pedig semmi közöm hozzá, szóval bocsánat érte.

2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Részemről nincs harag, most értem haza nem rég, megint a házam előtt aludt, odaszarva mellé egy jó nagy adaggal, de most humánusabb módszert választottam, elvitettem a rendőrökkel. De ne is haragudj, ha ezt rendszeresen fogja csinálni, örökre eltüntetem a képből. Vagy szerinted ez természetes viselkedés, én meg tűrjem el? Meddig?
2011. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 szamóca. ***** válasza:

ezzel semmi bajom. igaz hogy a rendőrségen talán hatszor jobban megverik majd, de ezt már neked nem róhatom fel:)

egyébként nem, nem vagy köteles eltűrni ezt megértem.

de elsősorban megpróbálhatnád emberi kommunikációval. mond meg neki hogy ne a te házad előtt fetrengjen, esetleg fenyegesd meg. ha továbbra is ott van - hívhatsz rá rendőrt, de ha nem sérti a magántulajdont egy idő után le fognak sz*rni.

akkor megint jöhet hogy megpróbálod elküldeni. innen kettéágazik az út: vagy elmegy magától, vagy agressziven lép fel. ha elmegy magától örülünk. ha agresszíven lép fel az én asszisztálásom mellett verheted ki belőle sz*rt is. :)

2011. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszi. Így fogok eljárni, bár te nem tudsz majd asszisztálni hozzá, ha odakerül a sor.
2011. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szamóca. ***** válasza:
távolról támogatom az eljárást :)
2011. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!