Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy hajlékt...

Honnan tudom, hogy egy hajléktalan meghalt-e vagy csak alszik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A helyes kérdés az, hogy miért érdekel?
2011. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2011. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szamóca. ***** válasza:
odamész, és megszólítod. ha felébred és jól pofánb*sz akkor csak aludt. ha nem akkor meghalt.
2011. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyszer a garázsom előtt feküdt egy alak, hiába nyomtam az automata nyitót, nem akart felnyílni. Utána vettem észre hogy ott van valaki, este volt azért nem láttam hamarabb. Szóltam hozzá, majd belerúgtam, mivel nem reagált, de a pia bűzét már éreztem. Felkelt és elment, pár kísérlet után. Másnap láttam egy kukából pakolni, úgyhogy biztos hajléktalan volt. Ez is egy módszer, végső esetben legalább is.
2011. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Odamész, és megnézed, hogy lélegzik-e, vagy vársz egy picit, hátha megmoccan. Szerintem a belerúgás nem jó módszer, hiszen ő is ember...
2011. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen. Azért piára volt pénze.
2011. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szamóca. ***** válasza:
pedig emberileg leeht jobb mint te, aki belé rúgtál csakúgy, mert nem válaszolt.
2011. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 szamóca. ***** válasza:
és a lehet itt csak költői eszköz =)
2011. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Fogadd örökbe, megengedjük.
2011. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod te szamóca hogy én emberileg milyen vagyok? Vagy már te is jártál úgy mint ez a szerencsétlen garázsom előtt fekvő? Bocs, de utálom az ilyen részeg, lezüllött mihaszna embereket. Egyszer az aznap elkészült többmilliós kerítésemet pisálta le egy ilyen, balszerencséjére észrevettem, azóta még a környéket is elkerüli.
2011. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!