Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonzódom egy lányhoz, hogy...

Egerecske kérdése:

Vonzódom egy lányhoz, hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés
Ok ok ,hogy mondjam meg csak az a helyzet h ő Tescóba dolgozik valami diákmunkán lehet, és ilyenről nincs ott idő beszélni, elve feltartom az egész sort, meg olyan gyors minden , sokszor álok oda ahol ő van pénztáros, abba a sorba, még akkor is ha máshol alig vannak, ott nála meg sokan, van h direkt azért megyek be h lássam, és alig veszek valamit. Ő nem egy extra csaj, tehát nem a modell a alkatú csinibabákhoz sorolnám. Nem tudom h mi tetszik benne, egy tök átlagos csaj, de meglátom és érzem h hevesebben ver a szívem,meg na kissé zavart is vagyok. Hogy beszéljek vele erről egy olyan helyen ahol pár pillant alatt arrébb kell állnom mert mögöttem még sietnek a vevők?
2011. ápr. 5. 08:44
 1/5 gfero ***** válasza:
fizetéskor adj a kezébe egy levelet tel.számmal meg egy fényképpel.
2011. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A levél, amiben leírod a telefonszámod jó ötlet! Fényképet azért én nem adnék. Úgyis lát amikor odaadod neki a levelet.
2011. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
igen csakhogy 1 nap legalább ezer embert lát és mire hazaér már el is felejtette a képed.
2011. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nagyjából emlékszik rá szerintem hogy hogy nézett ki aki adta.:) Főleg ha többet jársz oda vásárolni. Azért nem rossz ötlet a fénykép sem, de gondolj bele ha esetleg nem jössz be neki. (A képpel vissza is lehet élni)Az ciki lenne nem?
2011. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gfero ***** válasza:
lehet hogy igazad van.nem tudom
2011. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!