Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Siska Finuccsi magyar vagy roma?

Siska Finuccsi magyar vagy roma?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szlav eredetu. Maga a "Siska" es a Losonczi nev is. Hasznaljak a horvatok, lengyelek, es a szerbek is. De mivel Tatabanyan szuletett, lehet cigany is. Hasznalja a Finuccsi nevet, amit olaszbol vett at, olaszt utanozza, igy meg lehet hogy cigany. Koztudat, hogy a ciganyok szeretik magukat az olaszokhoz hasonlitani, mar-mar olasznak eloadni magukat.
2011. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
a Siska a Szilveszterből lett, mert a huga nem tudta kiskorában ki mondani a Szilvesztert és rá ragadt.
2011. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%
Losonczi Szilveszter (Siska Finuccsi) magyar!!!
2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
még szép hogy magyar
2014. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Finuccsi = Feenoocchi mert régen ő meg El Magico egy banda voltak a Feenoocchiz és ezt egy filmből vették ahol 2 testvér ilyen szabók voltak akik később maffiózók lettek és ami után fel oszlottak Siska meg hagyta a a nevet csak gondolom meg változtatta picit :) és a Siskára meg ott a válasz

szal nem szerb-cigány -.-

2014. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*szláv bocsi :D
2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
a képek alapján igazi magyar vonásai vannak, sajnos cigányok és zsidók között nőtt fel és ez lett az eredménye :D biztos nem cigány, a zsidót meg meg nem mondom, nekem egész tiszta magyarnak tűnik
2014. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"nem vagyok romungro csak rakló aki biboldókkal spanol

de ha lököm a cigány vakert az minden bulin tarol"


Siska-húsz0kilenc

Szóval a válasz: Nem roma

2015. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is magyar, nem cigány. De Losonczi vezetéknévvel miért lenne mondjuk délszláv? Losonc egy magyar város a Felvidéken, abból ered ez a név régies írással. A Szilveszter meg nem utal semmire.
2015. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!