Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek a villámoktol,...

Nagyon félek a villámoktol, viharoktol. Le lehet győzni ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

Először is, 22 éves vagyok már. lehet hogy nevetséges, de félek. még anno kb 3-4 éve jött egy nagyon nagy vihar, azota félek. addig nem is tudatositottam hogy vihar van.

Falun lakom, egyszerü családi házban. Nincs villámháritonk. és nagyon félek hogy becsap. amit tudok az első dörgésnél kikapcsolok, de hát nem mindent lehet. és nemegyszer volt tv-ben is hogy egész ház leégett a villámtol.

Közelben olyan 50 méterre vannak nagy fák, amik sokkal magasabbak a háznál. Bár tavaly pár utcával fentebb is becsapott egy házba, tönkrement minden. pedig mind a két oldalán a háznak, még nagyobb házak vannak. mégis a kisebbe csapott be.

régebben koleszos voltam, ott egyáltalán nem féltem, tudtam hogy ott biztositva van minden, és nem csaphat. de mint irtam itthon nincs villámhárito sem. :(

sajnos nem tudom hogy lehetne legyőzni ezt a félelmemet, pedig már 22 éves vagyok :(


2011. ápr. 4. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is félek a viharoktól már gyerekkorom óta. Szerintem ez nem nagyon múlik el talán csak gyengül a félelem de azért valamennyire mindig benned marad.
2011. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!