Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg mi tenne a legboldoga...

Jelenleg mi tenne a legboldogabbá?

Figyelt kérdés
Mire vágysz nagyon,mi az ami nagyon boldoggá tenné az életed?
2011. ápr. 3. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A Rózsadombról könnyű nyomatni a hegyi beszédet!"


Valószinűleg messzebb vagyok a rózsadombtól, mint te.

2011. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Lottóötössel kombinált biszex thai ikerpár egy szdsz-es kormány alatt.
2011. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha az a lány akibe szerelmes vagyok viszont szeretne,és a barátnőm lehetne:(
2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:43 vagyok.


"Érdekes látni, hogy az internet már olyan szinten közmű, hogy ugyanúgy van, mint a víz, vagy az áram, akkor is, ha történetesen hónap végén már oda kell figyelni mit eszik az ember.


Ez nálunk is így van:) Azzal a különbséggel, hogy nekünk egész hónapban nézni kell, hogy mit ehetünk:D "


Nincs tv-nk, telefonunk, télen alig fűtöttünk, de internetre szükségem van a sulihoz (programozónak tanulok, minden beadandót neten kell leadni, a tanárok neten jeleznek, ha bármi változás van, a tananyag neten érhető el, ha bármi nem megy neten találom meg a választ).


A hónap végére nem azért nem marad pénzünk, mert eszetlenül költekezünk és csak hónap végén kapcsolunk, hogy nem kéne, mert nincs kaja. Nem iszunk alkoholt, se kávét, nem cigizünk, nem bulizunk, a legdrágább hús amit veszünk a szív és a farhát.


Tudom, hogy nem támadásként írtad amit, csak nem szeretem, ha összekavarnak azokkal, akik, felesleges dolgokra költik a pénzüket, aztán sírnak.

2011. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
<3 Szerelem <3
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

pénz!!!


méghogy nem boldogít? hogyne boldogítana. k.rva boldog lennék, ha tele lennék lóvéval.

és milyen hülye szöveg már, hogy ha halásos beteg vagyok akkor semmit nem ér. ha csórón döglök meg rákba vagy gazdagon rákba.... na melyik a jobb?

2011. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!