Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg mi tenne a legboldoga...

Jelenleg mi tenne a legboldogabbá?

Figyelt kérdés
Mire vágysz nagyon,mi az ami nagyon boldoggá tenné az életed?
2011. ápr. 3. 23:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egy lottó ötös vagy ha örökölnék valahogy egy olajkutat
2011. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hogy az agyilag zokni emberek messziről elkerüljenek. De nem. Pénz? Ugyanmár...
2011. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

"Hogy az agyilag zokni emberek messziről elkerüljenek. De nem. Pénz? Ugyanmár..."


A Rózsadombról könnyű nyomatni a hegyi beszédet!

2011. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2. válaszoló fanyalogni fog de nem érdekel: jelenleg igazából pénz kéne nekem a boldogsághoz, mégpedig azért mert a pénz mint eszköz(!) nekem egy rakás ajtót nyitna ki, lehetőségek széles választékát kínálva az életben (pl. nem lenne olyasmi hogy jaj nem járhatok erre a tanfolyamra mert nincs pénzem rá miközben ez lenne minden álmom, meg hogy jaj nem tudok félretenni miközben igenis kéne mivel ha én öreg leszek már nem lesz olyan hogy nyugdíj, éhenhalni meg valahogy nem lesz kedvem).
2011. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Pénz!

Engem se érdekel a szokásos duma, h nem boldogít.

Csak akkor nem, ha nem tudsz vele bánni.

Kapásból mennék jobbra-balra, utazgatnák stb.

Segítenék másokon, ha más nem akkor ez biztos boldogítana.

2011. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az,ha teljesen egészséges lennék én,és a családom tagjai is!
2011. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ebben a pillanatban az, ha a párom itt lenne és nem munkában (nem nagyon tudok aludni, ha nincs itt).


Általánosságban, ha egészségesebb lenne pár rokonom plusz én is, extraként a "hónap végén mit eszünk"-nél nagyobb jövedelem.

2011. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Érdekes látni, hogy az internet már olyan szinten közmű, hogy ugyanúgy van, mint a víz, vagy az áram, akkor is, ha történetesen hónap végén már oda kell figyelni mit eszik az ember.


Ez nálunk is így van:) Azzal a különbséggel, hogy nekünk egész hónapban nézni kell, hogy mit ehetünk:D Tiszta vicc. Nem azért dolgozunk, a munkánkért nem az lenne a minimum, hogy miután befizettem minden számlát, maradjon pénzem arra, hogy ha nem is minden nap húst meg sajtot, de legalább nagyjából azt egyek én és a családom, amit szeretnénk, vagy ami tápláló? Nem úgy, mint a tesco-zsemle-tesco-májas kombó..

2011. ápr. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12 m Ft. Ebből megtudnánk venni a lakást, amit kinéztünk és nem kellene albérletet fizetni. Nem kellene nekem több pénz ennél egy fillérrel sem. Csak akkor legalább nyugodtabb lennék.
2011. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha a Hír TV élőben közvetítené Orbán Viktor és kormányának kivégzését.
2011. ápr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!