Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma?

Mit csináltatok ma?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Főztem, és melót kerestem a neten egész nap. Fotóztam, és most kidolgozom a képeket.
2009. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
hát ma pont lógtam a suliból barátnőmmel.xD sétáltunk meg egy csomót beszélgettünk. most gépezek,:D és mindjárt megyek barátnőmhöz ott alszok és 2en iszunk:Dés hülyülünk.(L):D
2009. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam suliba. Bombariadó volt, nem csak gyakorlat. Kint álltunk vagy két órát a hidegben, aztán mégis hazaengedtek minket. Ettem, gépeztem, jött a nagypapám, beszélgettem vele. Most megint gépezek. Nemsokára megyek át egy barátnőmhöz és Vele meg vásárolni.
2009. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
nézegetem a gyakori kérdéseket... :)
2009. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazajöttem a suliból, olvastam a nemrég kikölcsönzött könyvet. Utána elvittem felváltva sétálni a kutyáimat (három) aztán itthon megint olvastam. Egy órát tévéztem (sorozat + híradó), utána kb. egy órát gépeztem, aztán táncoltam, mozogtam, tornáztam egy órán át. Utána visszahuppantam a gép elé és most itt vagyok.
2009. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rolcsy válasza:
melóztam, Felléptünk a tánccsoportunkkal egy 4csillagos szállodában a stadionoknál, ingyen ettünk, ittunk majd 1 óra múlva Morrisonsba megyünk a farsangi bulira, jelmezben ingyenes a belépés, jelmez nélkül 9-ig is ingyenes
2009. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Unokahugommal( 9éves) helyesírást gyakoroltunk meg,ahogy Ő mondja ben foglalást,meg főztünk és megnéztük a volt egyszer az ember című dvd-t.Most meg nektek írok válaszokat.További szép estét mindenkinek.
2009. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Suliban voltam, aztán kézilabda versenyen, 2-ak lettünk =) aztán leckét írtam, most meg a gép előtt kockulok XD
2009. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!