Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a buvesz trukkot hogy...

Ezt a buvesz trukkot hogy csinaljak?

Figyelt kérdés
nem tudom ugy nagyon leirni de amikor Michael Jackson History Tour on azt a trukkot hocs csinalja amikor vege van Thrillernek es kezdodik a Beat it es ezek kozt van egy buvesz trukk.
2011. ápr. 2. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Linket róla!
2011. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 2. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt látta valaki élőben? mert ebben van 3x van kameraváltás és az lehet vágás is
2011. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sztem nincs de akk kirakok masikat
2011. ápr. 2. 14:56
 5/9 A kérdező kommentje:

irdd be hogy Thriller 1996

Coppenhaga

2011. ápr. 2. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót.

Az ilyen trükköknek majdnem mindig az a megoldása, hogy a talapzat vastagabb, mint amilyennek tűnik, és könnyen elfér benne egy ember. Oda bújik el az előadó.

Ha megnézed, a platform látszólag két részből áll. Az valójában belül össze van nyitva, és egy fekete rész van köztük, ami nem rés, csak beszögellés. Ha összeadjuk a látszólag vékony platformok összes vastagságát, könnyen összejön egy egész embernyi hely.


Ha érdekelnek a bűvésztrükkök megoldásai, javaslom számodra a "Nagy mágusok kulisszatitkai" című sorozatot, ahol többek közt az ilyen trükkökről is lerántják a leplet.

2011. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt szerintem egyszerűen a tüskés állvány hátuljára állt fel Jacko.. Közönség és a kamera úgyse látja abból a szögből.
2011. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Itt szerintem egyszerűen a tüskés állvány hátuljára állt fel Jacko."


Nem, hanem ahogy 16:40-kor leírtam.

2011. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan a trukk egyik resze.... :D:D
2011. ápr. 3. 02:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!