Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le? Nem szeretném...

Hogy rázzam le? Nem szeretném megbántani.

Figyelt kérdés
Az osztályunkban van egy lány aki mindig velem van,rám akaszkodik stb.De nem tudom,hogy rázzam le anélkül,hogy megbántanám.Már próbálkoztam párszor,de nem vette a lapot.Léci segítsetek.
2011. ápr. 2. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért akarod lerázni, mert nem akarsz vele barátkozni, vagy azért, mert azt hiszed, hogy szerelmes beléd? Néha az emberi viselkedés nagyon félreérthető... különben is, osztálytársad, beszéld meg vele.
2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért szeretném lerázni,mert eléggé idegesítő,hogy akármit csinálok,csak negatívkodni tud meg,hogy azt hiszi,hogy nagymenő,mert folyton cigizik(13 éves!ráadásul lány) és verekedik meg visszabeszél a tanároknak.Én sem vagyok az a jókislány de szerintem ez azért túlzás.Ha mégegy igazgatóit kap akkor kicsapják az iskolából és hiába unszolom nem tanul.És már ezerszer elmondtam neki,hogy így semmire nem viszi.Kb. 4 éve cigizik.Egy részból féltem,mert mégiscsak az osztálytársnőm,de amikor mondom neki,csak kiröhög,és ezt már nagyon unom.
2011. ápr. 2. 14:00
 3/3 anonim válasza:
Szerintem, ha azért tényleg foglakoztat hogy mi van vele és ezen dolgain felül szereted őt, akkor hívd el valahova beszélgetni és mondd el neki, hogy amíg így viselkedik addig nem tartasz igényt a társaságára, de ha hajlandó változani akkor lehettek barátok. A cigiről ne próbáld meg leszoktatni, maximum öszötönözd hogy egyre kevesebbet szívjon. és a lényeg: mindezt nagyon kedvesen és türelmesen!
2011. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!