Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek tirexiről?

Mi a véleményetek tirexiről?

Figyelt kérdés

Ide bármit leírhatok egy kisebb biblia méretű szöveget is írhatok,hogy megosszátok mi a véleményetek róla!(Én nem fogok beleszólni)

Várom a kritikákat/ellen kritikákat.


2011. márc. 31. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
nagyon sajnálom, hogy abbahagyta. Amúgy régi példaképem volt :(
2011. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 idfdfgdfh válasza:
Dehogy hagyta abba... Napi 1 vidi van...
2013. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 soldierdan ***** válasza:
Nagyon el van szállva magával....
2013. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő az egyik példaképem
2013. jún. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 soldierdan ***** válasza:
Még azután is a példaképed, hogy lesz@rozta az országot meg a népet ? Elfelejtette, hogy honnan indult vagy mi ? Egyszer azt mondta, hogy a magyarok nézettsége neki nem számít mert a nemzetközi jobban fizet(holott egy videójában meg azt mondta, hogy elege van abból, hogy angolul írnak a videójához mert az MAGYAR videó) ! Ezek után meg ne csodálkozzon, hogy a fél magyar YT közösség szívből gyűlöli. Egy oldalon fent vagy a teljes beszélgetés közte és egy felhasználó között aki megmondja neki az igazat, de ő csak tereli a szót a végén meg még a másik gyereket küldi el a f@szba. Ritka beképzelt és sértődékeny, továbbá a legkisebb építő jellegű kritikát is elutasítja és indokolatlanul szídd más embereket(engem is elküldött a francba mert megkérdeztem egyszer, hogy mikor lesz a következő videója erre elkezdett sírni meg block-al fenyegetőzött). Egy szó mint száz nagyon antiszociális egy ember és a magyarokról alkotott véleménye után messzire kerülöm.
2013. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ő az egyik példaképem"

Nekem is :D A magyarokrol meg annyit,hogy buta birka nepseg. Én felig zsido vagyok és Izraelbol nezem,szoval felolem tilthatja nyugodtan Magyarorszagot...

2013. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 soldierdan ***** válasza:
69%

ma 01:10


Neked aztán végképp nincs beleszólási jogod a magyar témához mert csak magyar sem vagy. "buta, birka népség" mondod te? Már ne haragudj de manapság az Izraeli nép az akik mint a birkák folyton rinyálnak a holokauszt miatt, míg a saját népirtásaikat meg tagadják és hallgatnak róla. És szomorú az is, hogy direkt provokatív irányba tereled a topicot.

2013. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 soldierdan ***** válasza:
56%
Bocsánat izraeli kis i-vel.
2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
OFF: Hat en nem sirok a holokauszt miatt,mert nem igazan foglalkozok vele 17 evesen. Tudom vannak rossz zsidok akiket okkal irtottak ki a nemetek. En csak a palesztinokkal nem ertek egyet,de az egy barbar nepseg.
2013. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Facebookja: [link]
2019. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!