Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire rossz a...

Szerintetek mennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

Szombaton leszek 19 éves és semmit nem tudok letenni az asztalra. Még nincs semmim, se házam, se kocsim. Pedig sok velem egykorú fiatalnak már van.

De még ha ezt nmem is nézzük, se nyelvvizsgám, a jogsit is most csinálom.

Az a bajom, hogy túl korán akarom azt, aminek még nincs itt az ideje.

De az a helyzet, hogy amíg nem teremtem meg az egzisztenciámat, nem is szeretnék párkapcsolatot. Vagy ez nevetséges fogadalom?


2011. márc. 30. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Regngetegen vannak akik nálad idősebbek, és ugyanúgy se házuk se semmijük. Szerintem egyáltalán nem vagy lemaradva semmiről. Nemrég fejezted be a gimit, esetleg fősuli egyetem, vagy munka, nem tudom mik a terveid, de ne érezd azt, hogy te bármivel kevesebb lennél mint a többiek. Én spec 24 vagyok és most jutottam el odáig, hogy megházasodtam, közös lakás stb. A jogsit én is még csak most fogom letenni ha hiszed ha nem :)A párkapcsolattal meg nem érdemes addig várni amíg mindened meglesz. Ha sokáig vársz könnyen meglehet, hogy le fogsz ragadni az első fiúnál/lánynál, pedig egyáltalán nem biztos hogy ő az akivel le tudnád éli az életed!
2011. márc. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!