Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Miért van az hogy kb. 1 éve még szinte semmi csokit nem ettem, vagy csak nagyon keveset (egyzserűen nem kívántam) sütit se nagyon ) , most pedig mindennap úgy érzem hogy nekem csoki KELL vagy valami édesség. Rendszeresen sportolok amúgy (versenytánc,szertorna) szóval nem félek tőle hogy el fogok hízni csak érdekelne.

16L


2011. márc. 29. 16:04
 1/5 anonim válasza:

Nekem is kb egy évig volt ilyen és most meg meghalnék egy tábla csokiért:) de nemtudom hogy mitőllehet

16F

2011. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól van hogy már rég ettetek édességet és a szervezetetek megkívánta azt illetve ami az édességben benne van.
2011. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem ettem hanem hogy 16 éven keresztül nagyon keveset ettem . Most meg ahogy az első válaszoló is írta : Ölni tudnék érte :P :D
2011. márc. 29. 16:31
 4/5 A kérdező kommentje:
* meghalnék :P
2011. márc. 29. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan lehet kb, hogy egyik nap szeretnék egy finom, lehűtött frissítő salátát enni, 2 nap múlva meg mondjuk valami zsíros, tunkolós akármit :)
2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!