Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy. Mire számíthatok?

Rendőrségi ügy. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Szóval száltunk fel a buszra, ahova leültünk találtunk egy kicsi táskát benne fehér cuccal. Mi elhülyéskedtük az egészet és kiszortuk a tenyerünkbe, majd 1-2szemcsét felszívtunk, majd ledobtuk. mikor a szívásbol felemeltem a fejem azt vettem észre hogy a szembe ülő csaj éppen fotózott minket, majd 1-2perc mulva hívta a rendőröket hogy bejelentést akar tenni. Mi ekkor már gondoltuk magunkba hogy a fenébe, leszáltunk a buszról. miután leszáltunk a buszról felhívtuk az egyik ismerősünket aki a csaj mögött ült (polgárőr csaj mögött aki hívta a zsekákat) és az ismerősöm mondta hogy a csaj szolt a rendőröknek hogy hol száltunk le, melyik utcába megyünk, és hogy nem is baj ha most nem jönnek ki mert lefotózott.

Majd az ismerős megkérdezte a csajt hogy mit látott és most milesz? majd ő ezt mondta: "Polgárőr vagyok, ezt nekem kötelességem jelenteni, rendőrség majd megfigyeli őket és eldöntik hogy milesz.


1. kérdés: Lefotozta az arcunk, ez alapján megtudja tudni a szüleim telefonszámát?

2. kérdés: Mire számíthatok, e megfigyelés alatt? Szülőknek szolnak?

3. kérdés: Mivel tudnám bizonyítani hogy az nem drog volt?



14F


2011. márc. 28. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te, ez a csaj ott lakik a buszon vagy mi?

Meg elsőre a rendőröket hivta, most meg a polgárőröket? Miért a polgárőröket, mit akar velük? Kit fog legközelebb, a tűzoltóságot?


Ha igaz a sztorid és úgy történt minden ahogy leirtad akkor csak szivatnak, nyugodj meg. Nem irom le többször, nincs gáz, nem keres senki, nem üldöz a rendőrség, nincs is okuk rá, stb. stb.

2011. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Polgárőröknek semmi jogkörük nincs szinte,ne is foglalkozz velük.
2011. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!