Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy. Mire számíthatok?

Rendőrségi ügy. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Szóval száltunk fel a buszra, ahova leültünk találtunk egy kicsi táskát benne fehér cuccal. Mi elhülyéskedtük az egészet és kiszortuk a tenyerünkbe, majd 1-2szemcsét felszívtunk, majd ledobtuk. mikor a szívásbol felemeltem a fejem azt vettem észre hogy a szembe ülő csaj éppen fotózott minket, majd 1-2perc mulva hívta a rendőröket hogy bejelentést akar tenni. Mi ekkor már gondoltuk magunkba hogy a fenébe, leszáltunk a buszról. miután leszáltunk a buszról felhívtuk az egyik ismerősünket aki a csaj mögött ült (polgárőr csaj mögött aki hívta a zsekákat) és az ismerősöm mondta hogy a csaj szolt a rendőröknek hogy hol száltunk le, melyik utcába megyünk, és hogy nem is baj ha most nem jönnek ki mert lefotózott.

Majd az ismerős megkérdezte a csajt hogy mit látott és most milesz? majd ő ezt mondta: "Polgárőr vagyok, ezt nekem kötelességem jelenteni, rendőrség majd megfigyeli őket és eldöntik hogy milesz.


1. kérdés: Lefotozta az arcunk, ez alapján megtudja tudni a szüleim telefonszámát?

2. kérdés: Mire számíthatok, e megfigyelés alatt? Szülőknek szolnak?

3. kérdés: Mivel tudnám bizonyítani hogy az nem drog volt?



14F


2011. márc. 28. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ilyen nincs, hogy a rendőrség megfigyel, és eldönti milessz.... ez hülyeség nem is értem, hogy hihetted el.

de ha mégis lenne belőle valami, a drogteszt úgyis kimutatja, hogy van-e benned anyag.


amennyiben van, azt kell mondani, hogy első alkalom, és találtad, nemvetted egyedül fogyasztottad. akkor csak elterelésed lesz. ha lenne még kérdésed ezzel kapcsolatba, írj IDE. nekem volt 5 kábszeres ügyem úgyhogy tapasztalt vagyok.


és amúgy honnan tudod, hogy télleg nem drog volt?

2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fotó alapján nem mondják meg a telefonszámod.A szüleidnek minnél hamarabb szóljál,mert lehet,hogy ha a nő látta,hogy hol szálltok le,akkor a környéken megfigyelést tartanak és úgyis kiderül.A drogot meg ha tudják bizonyitani,hogy az drog akkor ugyse tudsz ellene mit tenni,ha meg nem akkor nemm kell bizonyitanod.
2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Megfogják tudni a szüleid telefonszámát.

2. Szólni fognak a szülőknek.

3. Semmivel, mert az drog volt.

2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nemvagyok drogokba tapasztalt de:


Katit szagoltam már, haver mutatta milyen szaga van

ebből azt következtettem ki hogy a többinek nincs=

Liszt volt, mert teljesen úgy nézett ki, ez valami rossz poén akart sztem lenni hogy pár hülyegyerek ide rakja a lisztjét kis zacsiba hoyg drognak tűnjön


Másik kérdés:


1-2szemcsét szívtam be, és ha még drog is lenne, nemhiszem hogy azt kilehetne mutatni.... mondom hát amit én beszívtam az még 0,01g-nek se nevezhető...

2011. márc. 28. 18:26
 5/12 A kérdező kommentje:

18:25:


7megállóval hamarabb száltam le a kelleténél. Vagy 4-5KM-re odébb lakok.

2011. márc. 28. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha több zacskónyival találtak és ha drog lett volna, akkor rohadt sokat érhet. Egy olyan hülye dealer sincs, hogy a milliókat érő drogot fennhagyja a buszon, meg hogy egyáltalán busszal szállítja. Az tuti nem drog volt
2011. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18:25

A lisztnek azért elég sajátos szaga van.Ha meg hamarabb szálltál le 4-5km-rel,akkor az csak jó.

2011. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Nem lett volna joga lefotózni téged.

2. Megfigyelni nem fognak az biztos,de lehet hogy fel fognak keresni. Amennyiben nem kábítószer volt,nincs mitől félned.

3. Drog tesztel,esetlegesen a táskát megmutatni,ha nálad van.

2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz, csak szivatnak.

Honnan a fenéböl tudta hogy most ezt le kell fotóznia és szólni kell a rendőrségnek? Honnan tudhatná hogy az a por mi?

4 éveseknek szoktam mmondani hogy felhivom a télapot a mobilján mert nekem itt a száma! Na erre egyböl megjavulnak.

Ez épp ugyanez, csak 14 éveseknek beadva.


Nem lesz semmi és nem megy utánatok senki, nyugi.

De azért nem randalirozni!

2011. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha. Csak az a para hogy ma haver( ő is ottvolt) felszált a buszra, majd mikor szált le a csaj hátul megint hívta a polgárőröket, akik odamentek a fiúhoz( a fiú gyorsan átvette a tesi ruháját) majd megkérdezték tőle nem-e látott 1 fekete pólós gyereket... Nem vicc úgylátom...
2011. márc. 30. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!