Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma du.2 órakor látam ahogy...

Ma du.2 órakor látam ahogy két fickó nagy kék zacskókba pakolták be a üres konzervdobozokat, stb. az újrahsznosítós kukákból, ezek fémgyűjtők voltak (és bűncselekményt követtek el? )?

Figyelt kérdés
Egy ladába pakolták a nagy zacskókat tele ilyen ujrahasznosításra szánt szemeteket és ahogy mentem el mellettük hallottam, hogy mondja az egyik, hogy most a papírokat is. GOndolkodtam rajta, mit szólnának ha arra menne egy rendőrautó, de miután elmentem mellettük utána egy 45 mp-re bekanyarodott az utcába egy Fejérvíz Rt.-s kisbusz, és pont ekkor ők is gyorsan elhajtottak a kocsijukkal. tudom ez nem olyan mint a rendőrség, csak ugy hozzátettem. szóval szerintetek? mi volt ez? fel kéne jelenteni őket?
2011. márc. 28. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Örülök, hogy van idöd ilyenekkel foglalkozni!


Lehet lepontozni!

2011. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de neked meg mi a f@sz bajod van? hogy sz@pnál le egy lovat, akár már válaszolhattál volna is ha már megnyitottad a kérdésemet és elkezdtél írni te csirkeb@szó pö.csköszörű....

inkább vakargasd a tapétát a falon, azzal is többet teszel a világért, mint hogy még ki is nyílvánítod azt, hogy te direkt nem adsz nekem segítséget a válaszoddal....

2011. márc. 28. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Itt de nagy arcod van kispofám...de amikor a kukában turkáltak, akkor meg behúztad füled-farkad.... :D

Szánalmas vagy. Net-huszár!

2011. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Olga néni ***** válasza:
A kuka szemét. A szemétben turizni miért bűn? Ha egyszer kidobták, a tulajdonos nem tart rá igényt. Innen kezdve ki az új tulajdonos?
2011. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Viszik a méh-be - gondolom. Ja, nem tudom, hogyan kell írni. :)



Első: nem mindenkit csak a sztárok, a hírességek és a hülye VV köt le.

2011. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

még mindig nem válaszoltál kiscsíra, mert majd te odamennél egyedül két cigányhoz számonkérni rajtuk hogy miért lopjátok a konzerveket a kukából.... ugyhogy ne pattogj a mikropéniszed miatt, ha nem vagy képes segíteni egy olyan oldalon, ahol az emberek nem tudnak vmit vagy vmire kíváncsiak és azt várnák, hogy ezen az oldalon SEGÍTŐKÉSZ emberek majd válaszolnak és segítséget adnak nekik, szóval ezért megérte regisztrálnod az oldalra....

másodiknak meg végre tudott válaszolni vki, de neki meg azt mondanám, hogy többször beleírtam: nem sima kuka, hanem ujrahasznosítós kuka, nem szeméttelepre megy, hanem környezetvédésként egy helyre viszik, ahol újrahasznosítják, hogy új dolgokat csináljanak a régiből, szóval ha a tulajdonos NEM tartana rá igényt többet, akkor a sima kukába dobná, és nem egy újrahasznosítós kukába más céllal.

2011. márc. 28. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az újrahasznosítóból viszik. Nálunk is rendszeresen felborítják azokat a kukákat, és kiürítik. Mondom, szerintem a méh-be viszik a fémeket.
2011. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahh, hallelujah, értelmes ember, köszönöm. csak azt nem értem, hogy szokott jönni kukásauó és viszi az ilyen kukákból is, szal nem értettem, hogy miért pakolja két meber nagy zacsiba és teszi bele a lada csomagtartójába....???
2011. márc. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!