Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan üresnek érzem magam a...

Olyan üresnek érzem magam a beszélgetés óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, 3 évvel idősebb, és nagyon tetszik. Egyszer oda mentem hozzá, és megkérdeztem, hogy nincs-e kedve "randizni", és azt válaszolta,hogy van barátnője, de egyébként szimpatikus vagyok, és eljönne velem.

Mióta "visszautasított" olyan "üresnek" érzem magam, és sokkal jobban vonzódom hozzá. Minden nap látom, és úgy érzem, hogy valamit még akarok vele/tőle, de nem tudom, hogy mit. 14/L


2011. nov. 29. 14:53
 1/1 tetris ***** válasza:

Valszeg a fiú köpni-nyelni se tudott, amikor eléálltál. Elképzelem, amikor zavarában azt habogta, hogy.. izé...ő .. foglalt.

Adj neki egy kis időt, hogy összeszedje magát, és reagáljon a beszélgetésre. Ha te is annyira tetszel neki, mint ő neked, akkor lépni fog, hiszen a visszautasítástől

nem kell tartania. Nyugi, nincs veszve semmi. Türelem!!!!

2011. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!