Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ötlet lenne a nyerő?

Milyen ötlet lenne a nyerő?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a párom szülinapja.Valami igazán egyedit szeretnék,a 25. lesz.Gondoltam már 25 apróságra is...nem tudom.2 hónapja tudtuk meg hogy babát várok,természetesen ez a legcsodálatosabb ajándék a számára.Ha vannak kivitelezhető ötleteitek írjatok!Köszönöm.
2011. márc. 28. 12:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A 25 apróság az maga az ÖTLET!!De elég nehéz 25 dolgot összeszedni.Tévedsz kedves válaszoló ha visszaolvasol láthatod hogy volt már érdemleges válasz.Azt viszont egyenesen felháborítónak tartom hogy gyenge és alaptalan következtetéseket vonsz le egy egyszerű kérdésből..."nem kommunikáltok nálatok ez nem szokás"?

Tudod mindenki magából indul ki....Amúgy MEGLEPETÉST szeretnék nem pedig olyat amire rávágja hogy kell.De ezt nem értheted.

Mindegy nem kívánom tovább folytatni ezt a vitát.Meg kaptam a választ egy kedves hozzászólótól veletek pedig nem foglalkozom.Ennyi.


U.i:örülnék ha ennyire ráérnék...szerintem menj el párterapeutának bár nem biztos hogy sikered lenne.

2011. márc. 28. 14:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Édesem! Nem kell kiverni a hisztit,és nem kell elküldeni senkihez..Csak megkérdeztem,,hogy kommunikáltok-e hiszen mégiscsak feltettél egy kérdést,hogy mit adj neki szülinapra..

Tudod én nekem nincs ilyen gondom,ebben igazad van..Mert én beszélgetek,kommunikálok a férjemmel,és nem kifaggatom..Egy ártatlan beszélgetésből is sok mindent le lehet szűrni..

Én az elmúlt 10 év házasságban pontosan tudom,hogy minek örülne,és mire vágyik a férjem..

Azt hogy neked ilyen hisztis kirohanásaid vannak,ezt felfogom úgy,hogy terhes vagy,és ilyenkor vannak az embernek ilyen dolgai..Nekem is voltak..ezért nem is veszem a szívemre a sértegetésedet...

Inkább nyugodj meg,és pihenj..

De ha tovább sértegetsz bárkit is előbb-utóbb visszapofáznak neked..Hidd el,itt a gyakorin bárki bármikor írhat olyat amitől kiver a víz még téged is..

szóval nyugi..

2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" U.i:örülnék ha ennyire ráérnék...szerintem menj el párterapeutának bár nem biztos hogy sikered lenne."


Azért ezt ugye magadra is értetted???

Ne is válaszolj,mert törlöm a kérdésedet,és többet nem jövök vissza...Sok sikert a babához...

2011. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nyugodtan töröld nem vesztek vele semmit.De tisztázzuk biztosan én vagyok naiv hogy normális hozzászólásokat várok.Nem hiszem hogy én sértegettelek ez pont fordítva történt.De ha esetleg beletapostam a lelkivilágodba hát ne haragudj érte.Biztosan te hordod otthon a nadrágot nem a férjed.Csak hogy én is következtetéseket vonjak le!:D

Nem hisztiztem,csak jeleztem hogy nem esett jól amit írtál.Amúgy köszönöm a babás jókívánságodat.Na szia

2011. márc. 28. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!