Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ötlet lenne a nyerő?

Milyen ötlet lenne a nyerő?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a párom szülinapja.Valami igazán egyedit szeretnék,a 25. lesz.Gondoltam már 25 apróságra is...nem tudom.2 hónapja tudtuk meg hogy babát várok,természetesen ez a legcsodálatosabb ajándék a számára.Ha vannak kivitelezhető ötleteitek írjatok!Köszönöm.
2011. márc. 28. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te ismered a párod,nem mi..Te tudod,hogy mi lenne neki egyedi,és minek örülne...
2011. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát köszi,nyilván én ismerem de nem én vagyok az egyetlen aki ötletek után keresgél itt...

Tökre megörültem hogy valaki válaszolt,de most visszaszívom az örömömet.Nem az volt a kérdés hogy ismerem e...Bocsi de ha nem tudsz a kérdésnek megfelelő választ adni inkább ne reagálj rá.A másik nem hiszem hogy a MI jelenesetben helytálló lenne.Mások nevében nem kellene nyilatkozni.

2011. márc. 28. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az előttem írónak! MI nem ismerjük a pasasodat..Vegyél neki azt amit akarsz.
2011. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Te ötleteket keresel, itt tanácsokat osztogatnak.


A különbség mégsem áthidalható, kérdezhetsz olyat is, hol lehet jó ajándékötleteket találni a net-en? (És akkor arra majd biztosan kapsz olyan választ, hogy a "Gugli a te barátod!" meg, "Nézd át az eddigi ilyen kérdésekre adott válaszokat!" -melyek megjegyzem, nem feltétlenül hülyeségek, sőt. Valamint nem is ellened van ez. Hanem csak ez van. Tőled függetlenül.)


Azt azonban én is úgy látom, ha nincs jó ötleted, akkor nem ismered eléggé a párodat, nem tudod, mire vágyik. Meg is kérdezheted. Ha a direkt kérdést nagyon nem bírod, akkor próbálkozhatsz "kideríteni". Vadidegen emberek ötleteinél biztosan jobb.


Nem vizet prédikálok. Én is így jártam. Kérdeztem. Megtudtam, hogy pont elfogyott a parfümje. (Nálunk én vagyok a fiú.) Most rendeltem meg az újat, amit közösen választottunk ki. Most mindketten örülünk. Két hét múlva lesz a szülinapja. :)


Ha valami nagyon egyedit szeretnél, ahhoz nem árt ismerni a másikat. A szomszédom pl. autóvezetést kapott egyik szülinapjára a barátnőjétől. Van autója. Autószerelő. OLYAN kocsit viszont még nem vezetett soha. (Túl drága.) :)

2011. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj de remélem hogy jön valaki aki ténylegesen ad ötletet,nem pont venni akarok.Igen ismerem,elég régóta ebből következik hogy nem egy szülinapja volt már..és már vettem neki pár dolgot,szóval mindene van!Komolyan nem értelek Benneteket.A kérdésben benne van hogy ÖTLETEKET várok nem kioktatást,és megjegyzéseket.Látom nem ide kellett volna kiírnom a kérdést...Régóta gyakorizom,de még nem találkoztam ilyesmivel.
2011. márc. 28. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs igazuk, ha nem akarnak ne válaszoljanak, nem kértél kiokttást. Ajándékozni nehéz.

Ilyenekn gondolkozz: 1. Van -e valami, amit szeretne, de nem vesz meg, mert sok pénz?

2. Van-e olyasmi, amit közösen használnátok,pl. egy kerti jakuzzi, esetleg közös utazás, koncert, amire telik. Közös fénykép bekeretezése, vagy ha ő alkotott valami képet, vagy olyasmit amit szívesen látna falon...

3. Mivel jön a baba, őt is be kellene számítani. Valami kisbaba kezelési útmutató, esetleg babás lelki könyv, vannak ilyen csodálatos külsejű, díszített verses vagy bölcsességes könyvek.

Boldog szülinapi ünneplést, óriási tortát 25 gyertyával, jó egészséget!

2011. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó most ment fel bennem a pumpa.Hogy nem ismerem????Nyilván túl jól ismerem már kismillió ajándékot kapott tőlem,és igen kifogytam az ötletekből de nem hiszem hogy ez egyenlő lenne a nem ismerem a páromat kategóriával.Valószínűleg nem tettem fel a kérdést elég világosan.Ja hogy a "tengerimalac hányszor ellik egy évben,vagy hogy a macska répát eszik lehet hogy baja van?" jobban megfelel a gyakori kérdéseknek,az én kérdésem meg nem.Minden esetre sokat segítettetek köszönöm tudom hova nem kell többet írnom.
2011. márc. 28. 14:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon nagyon szépen köszönöm.Még is van remény hogy valaki ÉRTI A KÉRDÉST és reagál!!!!
2011. márc. 28. 14:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ötleteid pedig szuperek.Én is arra gondoltam hogy belefűzöm a Picikét,de a ló másik oldalára sem szeretnék esni hiszen ez az Ő szülinapja.De még egyszer köszönöm Neked,nagyon jól esett a hozzászólásod.:)
2011. márc. 28. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:

" Gondoltam már 25 apróságra is...nem tudom"

Ha ennyi minden eszedbe jutott,akkor írd fel egy papírra mind a 25 dolgot,és sorsolással döntsd el..


Egyébként csak megjegyzem,hogy ilyen kérdéseket hogy

-Milyen ötlet lenne a nyerő? *szülinapi ajándék)

-mit vegyek karácsonyra?

-mit vegyek húsvétra?

-mit vegyek valentin napra?

mind teljesen feleslegesek,mert értelmes válasz nem fog érkezni..Írod,hogy nagyon is jól ismered a párodat..Én elhiszem..de akkor miért nem kommunikáltok?? Miért nem puhatolod ki,hogy mire vágyik? Vagy ez nem szokás nálatok??

2011. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!