Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szervet tudtok írni,...

Milyen szervet tudtok írni, akihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Évek óta egy többszereplős ügyben vagyok benne. Semmi nem intéződik, mert egymásra várnak a szervek, közben nekem van problémám az egészből, nekem kell bizonyos büntetéseket kifizetni, amit nagyon nem szeretnék, hiszen én nem vagyok semmiben hibás. Több helyen panaszt tettem már, de az nem biztos, hogy elégséges, főleg, hogy azokhoz a szervekhez nyújtottam be a panaszt, akikkel gondom van. Most nem részletezem az ügyet, ahhoz nem volna elég az este.

Gyámüggyel, okmányirodával és egy kölcsönt adó céggel is gondom van már, és mindenki csak tolja le magáról a felelősséget, engem meg büntetnek. Melyik ombucmanhoz, milyen szervhez fordulhatok, aki segítségemre lehet, hogy az ügyem mihamarabb lezáruljon? Szegedi vagyok amúgy.

Ha szükséges, picit belemegyek a részletekbe.

Ügyvédet fogadnék már, de arra nincs pénzem, és nem gondolnám, hogy még én öljek bele tízezreket, hogy végre tisztázódjon az ügyem.

Minden megoldásnak örülök és megköszönöm!


2011. márc. 27. 20:33
 1/2 Összefogás válasza:
Szerintem fordulj a Kormányablakhoz ( Szegeden is van ), ők biztos tudnak hasznos információval szolgálni.
2011. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez igazán gyors volt :)! máris keresem a neten...
2011. márc. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!