Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :S Olyan rosszul...

Mit tegyek? :S Olyan rosszul lettem, pedig nem is rólam van szó, egész életemben ettől féltek és most még jobban félek ettől.

Figyelt kérdés

Szóval.. Mióta elkezdtem ugye fejlődni egyre több fiú,férfi észrevette,volt hogy meg is kergettek,meg elakartak kapni sejthetitek hogy mit akartak velem csinálni.. Pedig tényleg nem járok kihívó ruhákban sőt,mindig takargatom magam. Ha már egy férfi úgy néz rám,hogy gyanús elkezdek menekülni.. Egyszerűen világ életemben rettegtem és most is rettegek attól,hogy megerőszakolnak...


Erre pár perccel ezelőtt meséli az a fiú aki tetszik nekem,és én is neki csak egyikünk se mer kezdeményezni,hogy az egyik lány ismerősét megerőszakolták,épp hogy egy pillanatra belegondoltam az egészbe,hogy mit élhetet át szegény lány,átéreztem a helyzetét és olyan ramatyul érzem most magam mintha velem történt volna meg ez az egész :S


Mit tegyek,hogy ne legyek ilyen szarul?:S


2011. márc. 25. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját magad okozod a problémádat.

Nem azzal, hogy kihívóan öltöznél, hanem magad írtad le: "Ha már egy férfi úgy néz rám, hogy gyanús elkezdek menekülni.. " és ezzel szemben: "volt hogy meg is kergettek,meg elakartak kapni sejthetitek hogy mit akartak velem csinálni.."


Tipikusan az "aki fél a kutyáktól, azt nagyobb eséllyel harapja meg egy kutya" esete.


Komoly lelki problémáid vannak, és ezt kezelni kéne. Ha már egy pillantást is szexuális támadásnak érzel, jobb lenne ha elmennél egy pszichológushoz. Komolyan, pár év analízis, és jobban fogod tudni kezelni a szexualitást.

2011. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!