Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok ahhoz,...

Csajok! Mit szólnátok ahhoz, ha az utcán sétálva odamennék hozzátok és lesmárolnálak?

Figyelt kérdés
.^^
2011. márc. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
ha helyes a srác, akkor még örülnék is neki. és emiatt most leszólhattok.. xd
2011. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még nem csókolóztam soha. Gondolom a reakcióm attól is függene, hogy szimpatikusnak talállak-e vagy, hogy hogyan csókolsz. (Ugh, bocs. Ez egy kicsit kusza mondat lett.)
2011. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Jól pofán vágnálak.
2011. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"Mi a f*szt csinálsz, te beteg állat?!"

Le lehet pontozni, de én tudom magamról, hogy (sajnos vagy nem sajnos) valami ilyesmi az automatikus reakcióm ilyen helyzetekben.xD

2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én ezt csináltam csak annyi volt a külömbség h a feneküket markoltam meg.néha sikerült átterelnem valaki másra a gyanut de sokx pofon volt a vége.de élveztem:D
2011. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először megpofoználak, aztán megkérnélek, hogy maradj ott velem....amíg ki nem érnek a mentősök. Már bocs, de a kérdés is hülyeség. De ha nagyon ki akarod próbálni az utcasarkon álló lányoknak biztos bejön, csak az már nincs ingyen
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
34%
Ha jó pasi vagy nem haragudnánk meg. Azt mutatnánk kívül hogy nem tetszett, meg bunkó vagy de belül sztem a lányok többségének tetszene ha egy helyes pasi odamegy és lesmárolja őket.
2011. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól nézel ki: néznék, mosolyognék, míg nem mondasz valamit.


Ha nem: nem hagynám azt se, hogy lesmárolj...

2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Mivel van barátom, nem engedném, de ha valahogy mégis sikerülne, akkor megpofoználak és leordítanám a fejed, hogy mégis mit képzelsz magadról. :D

De ha nem lenne barátom akkor attól függ, hogy pl előtte meg tudnálak-e "vizsgálni", hogy nézel ki, ha jól (de akkor tényleg adonisznak kell lenned, hogy ne válts ki rossz reakciót egy ilyennel), akkor szerintem hagynám, de biztos néznék egy nagyot. De akkor még jól is esne. Bár ezt csak akkor csinálnám, ha nincsenek a közelben ismerősök, vagy max 1-2, mert előttük nem biztos, hogy bevállalnám.

Ha nem tudlak felmérni előtte, hogy tetszel-e, vagy sem, mert csak úgy hirtelen előtűnsz a semmiből, akkor megpofoználak.

Ha azt mondom rád hogy átlagos, akkor nem pofoználak meg, de nem hagynám. Ha nagyon visszataszítónak találnálak akkor tuti pofon.


Na lehet hogy lenéztek, de szerintem így reagálnék.

18l

2011. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zoii, a magad nevében beszélj...
2011. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!