Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Osztálytársam ma lövet pct...

Ezen kívül még műszempillát vesz,hordani fogja,befesteti a haját,szolizni megy,műkörmöt akar és fel akarja töltetni a száját.

Mi erről a véleményetek?

13/L


2011. márc. 24. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi, tipikus pláza cica. Ebből lesz k.urva
2011. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hp
2011. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ma egyre több ilyn van sajnos egy ideig puffogtm is rajta de sajnos nincs mit tenni.ha a szüleik megengedik nekik hát tegye.

a szájfeltöltést hülyeségnek tartom azt is állják majd a szülei.?és 13 éves??Rmeélem nem hülyeségből írtad ki a kérdést mert nem sok értelme van.Ezek közül amiket írtál kb már mindegyik elfogaott már a mi időnkben is volt aki kb 8ikod kora óta hajat festetett..a pc még nem volt divat akkor és a többi dolog is csak elvétve szúrt szemet.

Mi még abban az időben voltunk akkor amikor még a körömfestés is kiverte időnként a biztosítékot...és ez nem a 60as években volt...hát nem semmi világ ez.

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy irigy vagy(nem feltétlen rá, hanem, hogy ezeket a dolgokat anyagilag megengedheti magának, és látszólag a szülők sem fogják túl keményen), vagy pedig azt várod, hogy most kezdjék el oltani, hogy 13 évesen ez milyen rossz és ki fog égni felnőtt korára stb. Bármi is legyen, az ő dolga. Én sem támogatom ezt, de ha valóban akarja, majd a saját kárán tanul.
2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem irigykedek rá,csak csodálkozom,hogy tök rendes csaj volt,semmi festék és most hirtelen így megváltozott.

Meg nemtudom,szerintem ilyen idős korban nem tesz jót ha feltöltik valakinek a száját.Nem káros az egészségre vagy valami ilyesmi? :S

2011. márc. 24. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Ő dolga. Nem árt vele senkinek.

Nekem se tetszik az ilyen kinézet, pláne nem 13 évesen, de ha ő így érzi jól magát, engem nem nagyon izgat.

Szerintem önértékelési problémái és kóros megfelelésvágya lehet (mint ahogy az összes ilyen kinézetű embernek).

2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

miért ne???

bnőm most 17 évesen volt nagy generálon.

megcsináltatta a melleit, popsiát meg a száját is de nem nagyon +kiszőkítette a haját

2011. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én agyon csapnám a szülőket is meg a gyereket is.13-4 évesen úgy nézzen ki a lányom mint egy utcai ringyó na álljon meg a ment.

én tényleg nem értem mán a mai embereket vagy ennyire nem érdekli mi lesz a sorsa a gyereknek?megáll az eszem.

2011. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Homokba dugják a fejüket...amúgy káros nagyon is..aki már 10enévesen feltöltést csinál az mit fog később?és most nem arra célzok h korán kipróbált mindent mert ez nem ugyanaz.A feltöltések sem tartanak örökké...ha már 10enévesen széttrancsírozza magát akkor még sok gondja lesz később.Ilyenkor még fejlődik a szervezet ilyen beavatkozásokat 25 vagy bőven afelett csinálnék.

Nézd csak meg a vv lányzót neki talán szép az az ajakfeltöltése?:-)

2011. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de úriiiiisten, hát szóljál már rá! nagyon ronda, még olyan ismerősöm sincs a titokba szeretné a szilikonnőket, fújjj, beszélj vele, meg ne engedd. WÁÁÁÁ, FÚÚJJ, így elmondásodból normális csaj, de ilyeneket seholse fogják komolyan venni az életben, max viccen kívül sztriptízbárban rúdtáncolni fog, és egy kicsit több zséért meg öltáncolni.... fújjjj, mutass neki egy képet VV Szandikáról, és kérdezd meg hogy ilyenné akar-e válni, mert egy kis műszempilla, meg najó egy kis műköröm, és aztán megindul a lejtőn, és rájön hogy ajakkal vákumot képezve ott tud maradni a plafonon 1-2 percig..... fújj
2011. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!