Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "qrva anyad" kifejezesre...

A "qrva anyad" kifejezesre hogyan regaltok? Ugyan olyan szofordulat mint a b. meg? Vagy erre sokkal jobban "ugrotok"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tied
2011. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár ezt a kifejezést nem szó szerint érti a használója, mégis -szerintem- ez az egyik legdurvább és legsértőbb. A b.meg ma már sokaknál nem sértés, szinte minden második szavuk ez. Úgyhogy a "qrva anyád" összehasonlíthatatlanul "ugrósabb."
2011. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon rosszul reagálok, képes vagyok elsírni magam a helyszínen, ha harciasabb lennék biztosan pofán ütném, aki ezt mondta, de csak egy gyenge nő vagyok.

16 éve meghalt az édesanyám, ez így engem nagyon rosszul érint.

2011. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsonek:

Te gyoker, nem neked irtam es nem is masnak.Csak megkerdeztem masok velemenyet, mert én nagyon ideges tudok lenni erre.És kivancsi vagyok h masok is igy vannak e vele.

2011. márc. 24. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi baráti körünkben sokat mondunk poénból ilyeneket, hogy g*ci, b*zdmeg, f*sz, csicska, cigány stb, de csak poénkodási szinten, egymásra, egymásnak mondjuk poénból, de az anyázós dolgok nálunk is eléggé tabunak számítanak. a poén addig poén amíg egymást sértegetjük (fiúk vagyunk, szal sztem ez érthető :D)
2011. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyet értek. Míg engem szid vki vmiért az ok, de ne keverjünk bele mást is. Nem ugrok rá, nem szoktam, de akkor biztos bekeményítek. Egyébként manapság már nem úgy értik, de még azért durvább, mint a bmeg.
2011. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom vele, ahogy a többi ilyen primitívséggel sem. Nem engem (vagy anyámat) minősíti az ilyesmi. :)
2011. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Soha, semmilyen körülmények között nem tűröm el. Még poénból sem. Mert ez nem poén.
2011. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kétségtelenül sokkal sértőbb bármi másnál.

Én úgy vagyok vele (bár tudom hülye hozzá állás) az én anyámat csak én szidhatom, más nem, még a tesóm se.

Nem szoktam mondani senkinek, csak a fiamnak.

Na neki is csak akkor, ha már tényleg nagyon felidegesít!

Végül is így magamat szidom.

2011. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az első hozzászóló szerintem azt írta le hogy mit mondana ha ezt mondanák neki.Szerintem nem kéne legyökerezni :D

-Anyád

-Ne anyázzál!

-Anyád

-Mondom ne anyázzál te **** *****!!!!!!!!!!!!!!

-Anyád

-Ez volt az utolsó hogy ezt kimondtad,mert most kiütöm az összes fogadat,és széttöröm az állkapcsodat!!!!!!!!!!

2011. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!