Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, ki verekedett már...

Lányok, ki verekedett már roma csajjal? Tényleg olyan erősek és kemények?

Figyelt kérdés
Egy roma csaj folyton veréssel fenyeget, már több lányt megvert, nem akarok a sorsukra jutni...

2011. márc. 23. 08:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Szerintem az, hogy valaki mennyire erős, nem a faji hovatartozáson múlik! Egyébként meg próbáljátok megbeszélni a problémátokat, mert csúnya, ha két lány verekszik!
2011. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem biztos, hogy el tudom kerülni, de félek töle... :S
2011. márc. 23. 20:01
 3/21 anonim ***** válasza:

A cigány csajokkal nemlehet beszélni,verekedés lessz mindenképpen.

Azt javaslom,hogy a szemre támadj ne kombinálj "hagyományos" fogásokkal,ütésekkel...

2011. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
beszéld mg vele ezt.. nem para, ha alázkodsz... inkább mentsd a bőröd.. mert ahol egy cigány van.. ott van 100 is. jobb a béke velük.. húzodj meg.. kerüld őket.. :S
2011. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
fúh...nekünk nemrég az osztályban összeverekedett egy roma meg egy nem roma csaj.A roma csak tépett,ütött,köpködött folyamatosan,a másik csajnak esélye sem volt hogy megbeszéljék,aztán suli után egy bazi nagy cigány csapat várta szegényt...
2011. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
huuu nem semmi :S, a verekedést a cigány csaj nyerte? nagyon megverte a magyar csajt?
2011. márc. 26. 22:06
 7/21 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ én 5 éve kb 6 egyszer sétáltam a barátnöimmel és volt ott egy pár cigány csak tölünk kb 20 m-re és üvöltöztek énekeltek stb. Én meg megszolaltam hogy Úr Isten én remélem nem vagyok ilyen égő de csak hülyeségböl mondtam ilyen de azzal nem számoltam hogy akimellett elmentünk csaj ö is cigány volt és hallott mindent. Aztán beszolt nekem hogy mi bajod van a barátnöimmel? Én hülye meg beszoltam neki hogy mi lenne csak a szokásos. na aztán elkezdett üvöltözni az utca kellös közepén elég forgalmas helyen még jó hogy este volt üvöltözött kb 1 perc se volt lettek ott 15 en cigányok hogy honnan jöttek fogalmam sincs mert annyi nem volt ott elötte csak 5-en ha voltak. Szoval vigyázz ezekkel mert ha ezek verekednek nem egyedül mennek ahhoz már gyávák. Ja azért hozzá teszem hogy nem vertek meg mert bementünk a lépcsöházba ahová (nem tudtak bejönni) de rossz volt az ajtó ha meghúzzák kinyilt volna és akkor lehet kapok. A legjobb az volt hogy a barátnöm a 10.-en lakott és a lift a 10.-en volt még mire az is leért gondolhatod akkor már nem volt nagy szám. A hülye leány addig az ajtót rugdosta és kiabálta hogy bemegyek de szétruglak stb.. De ha nagy a szád velük álltalába vissza vesznek magukból. Ne félj tölünk :)
2011. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
(csak) csajt akartam írni.
2011. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
tölük :P ez jól jött ki::) elözö.
2011. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát ez a csaj egyedül is mer verekedni, nem is rosszul... Félek, de nem akarok neki behódolni, mert láttam, hogy jár az, akit megtör... van pár csicskása, akikkel bármit megtehet, nem akarok ilyen lenni...
2011. márc. 27. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!