Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves fiu vagyok hogyan...

15 éves fiu vagyok hogyan tudnám elérni azt hogy anyám ne sértsen törvényt?

Figyelt kérdés

anyukám kötelez az edzésre ,ha nem megyek akkor megver...

kötelességem aláirni azt amit odadom elém ,mert ha nem akkor is megver...

azt mondja hogy azt kell csinálnom amit mond mert különben megverhet engem , ha visszautnék neki akkor meg mennek az intézetbe(ezt mondta)

szerintetek, kötelességem járni edzésre ha nem akakrok ?

törvényes az hogy kényszerit hogy járjak , ha nem megyek megver ?

és az engedélyem nélkül tölti ki , adja be a papíromat (néha aláirást hamisit rá)??


2011. márc. 22. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Uhh,sajnállak hogy ilyen anyád van.Szereted?

Mert ha nem,akkor inkább menj el valamelyik rokonodhoz lakni,mert ez rettenetes.:(

2011. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pf kapnatőlem olyan pofont bazz,van szájad neked ember,15 éves vagy,gondolkozz már,ez törvénytelen dolog-.-"
2011. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szólj nekünk és néhány haverommal megleckésztetjük XD
2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy komolyra váltva, keresd ki a gyámosok telefonszámát és velük beszélj
2011. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordulj gyámügyhöz, de az is jó ha minél többet megtudsz a szülők jogairól, kötelességeiről, valamint a tieidről. Ha megint vita van, akkor már felkészült leszel. A verésekre a legjobb módszer pedig a következő: Két fő csoportja van, a 8 napon belül gyógyuló, ezeket a szülő jogilag okozhatja a gyermekének (hülye törvény), a másik a 8 napon túl gyógyuló (ezért már a szülő is kap valamilyen szintű büntetést). Tehát ha megver, és látszik mond meg neki, hogy mennyünk rendőrségre és vizsgáltassuk meg az esetet. De persze a közeli rokonok segítsége a legjobb az ilyen esetekre.


Ha valakinek ellenvetése van az általam írtakra szóljon, ember nincs hiba nélkül. :)

2011. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gyámügy, igen.

vagy suliban szólsz valamelyik megbízható tanárodnak, neki kötelező értesítenie a gyámügyeseket.


Amúgy megkérdezhetem hogy miért akarja ennyire hogy edzésre járj?

- mert mondjuk ha nagyon elhízott vagy akkor megértem, hogy nem akarja hogy 20éves korodra megpurcanj a hájtól, de akkor se kéne megvernie.


És megverés alatt pontosan mit értesz?

2011. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem vagyi elhízott, tök sovány vok 45 kg

mellesleg ezekszerint ha nem akarok edzésre járni akkor ne menjek el azt kész ????

és ha mondjuk megüt és visszaütök akkor azzal törvényt sértenék , mert akkor olyan pofont levágnék neki ,hogy ott alszik el !!!!

mivel ami rajtam van 45 kg sokan mondják azt hogy az csak izom, szinte félkézzel fölemelem anyám!!!

2011. márc. 25. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 21:47-es. szerintem ne üss vissza szülőnek, mert hiába utálod, de akkor is az anyád és ezt nem szabad, mellesleg elméletileg törvényt sértesz. De elég egyszer eljátszanod ezt: Amikor vitatkoztok és már nagyon ideges vagy, intézd úgy hogy valami mögötte legyen(20-30 cm-re), pl egy szekrény, vagy egy ajtó. Ha ez megvan és mondja a magáét, fordulj meg mintha elmennél majd hirtelen fordulj vissza és vágj bele ököllel a mögötte lévő valamibe, úgy hogy a feje ellet haladjon el a kezed. Meg nem ütöd, de elég rendesen besz@rik és képes vagy elhitetni vele hogy nem félsz megütni (persze erről szó sincs). Vigyázz nehogy tényleg megüsd. Nem muszáj elfordulni.
2011. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!