Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy feltett titkod amit...

Van egy feltett titkod amit nem mondhatsz el senkinek, hat elmondod mindenkinek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak egyetlen-egy embernek elmondani. Ő is csak 1 embernek adja tovább és így tovább és így tovább és dálutánra már tudja az egész ismerettségi köröd.
2009. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

titok, titok... azt hiszem, nincs ilyen titkom. egyetlen titkom van, de azt nem nevezném titoknak, mert az érintett már tud róla...

néhány éve molesztált a nagybátyám. szerintem erről nem tudott senki... mostmár mindenki. :) de mindegy, úgyis névtelen vagyok.

2009. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam! Olyan nagy nyomas tud lenni ha van az embernek egy titka...tudja, hogy nem szabad elmondania senkinek sem, de itt nevtelenul megis megteheti! Megkonnyebbules!
2009. febr. 22. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy titkom..sőőőt 2 is:D:P


1. Az hogy sajátos módon maszturbálok már évek óta.De mégis jó :-)Addig amég le nem bukok vele, mert az IRTÓÓÓÓ ciki lenne XD

20 vagyok most és kb 14 voltam amikor kezdtem.

A legjobb bnőmmel "mindent az ég világon" megbeszélünk,de erről még ő sem tud :P


2. Ez a barátnőm iszonyúan jól néz ki és nagyon fel tud izgatni már akár egy pillantással is :$

féreértés ne essék nem vagyok leszbi vagy biszex,mert a szex meg sem fordulna a felyembe lánnyal, de egy érzéki smárolás az tutira bele férne :D:P Pláne vele!!!

De még egyenlőre jól titkolom elötte, mert sejtése sincs róla :D ill már tettem neki megjegyzéseket,mikor kicsit elvesztettem a fejem,de amikor már kijavitottam magam akkor elhitte h csak poén volt :P de ki tudja meddig hiszi el XD


Nekem asszem ez a két "NAGY" titkom van!

Eddig nem mondtam el senkinek,most elmondom hát mindenkinek!:D

2009. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek voltam és bántottak ok nélkül lelkileg!

A lelki terror sokszor rosszabb,mint a testi,de mégse izgatott volna kutyát se,ha azt mondom,hogy megbántották érzékeny kis lelkemet,ezért azt hazudtam "testi fenyítés" is volt.

10 éves voltam és utána valkit kegyetlenül meghurcultak az én hazugságom miatt.

Senki se tud róla.

De nem bánom!

Igazságot "szolgáltattam",ha ilyen áron is,de többet nem bánt senkit!

Egy felnöttnek kb. 50 évesen lehetne több esze és ne éljen vissza a hatalmával!

Hát ennyi

M

2009. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!